Důvody proč k nám

  • Certifikované lékařské zařízení
  • Nejnovější technologie
  • Používáme nejkvalitnější materiály
  • Výhradně zdravotnický personál
  • Pravidelná zahraniční školení
  • Estetická medicína světové úrovně
chci vědět Více »

Chemický peeling je, když...

Chemický peeling je, když...

Být ve formě a cítit se dobře je deviza, která je k nezaplacení. Pocitový vjem, který může zpříjemnit, nebo také zkazit den a fungování v něm. Mimo takových těch běžných prostředků jsou i ty, o nichž se neví, nebo jen málo, anebo jejich pojmenování nerozumíme. Třeba chemický peeling. Chemický peeling slouží k omlazení, osvěžení i projasnění pleti. Je to de facto neinvazivní metoda s jednoznačně prospěšným efektem pro pokožku, při níž se pleť ošetří kosmetickými preparáty.

CHEMICKÝ PEELING JE, KDYŽ...

Být ve formě a cítit se dobře je deviza, která je k nezaplacení. Pocitový vjem, který může zpříjemnit, nebo také zkazit den a fungování v něm. Mimo takových těch běžných prostředků jsou i ty, o nichž se neví, nebo jen málo, anebo jejich pojmenování nerozumíme. Třeba chemický peeling.

Chemický peeling slouží k omlazení, osvěžení i projasnění pleti. Je to de facto neinvazivní metoda s jednoznačně prospěšným efektem pro pokožku, při níž se pleť ošetří kosmetickými preparáty.

A tak když na sebe pohlížíte kritickým okem a zdá se vám, že je těch kazů na kráse moc, zkuste mimo kosmetiky, masek a líčení, třeba zrovna chemický peeling využít. Tenhle zavádějíc název mnohé odrazuje, protože pojem chemický evokuje nějakou chemikálii, něco chemického, nepřírodního a tedy i jaksi drsné řešení pro pleť.

Ano, peeling jako takový známe již asi všichni, ale ve spojení s přívlastkem chemický je to pro mnohé něco zcela nového a neznámého. Díky peelingu se zbavíte odumřelých buněk, nečistot a pleť bude krásně tón v tónu sjednocená. A ten s přívlastkem chemický má ještě navíc pár triků v rukávu – vyhlazení jemných vrásek, „zmizíkování“ jizviček po akné, pigmentových skvrnek i rozšířených pórů. Prima věc je to i pro mastnou pokožku, kterou krásně zmatňuje.

JAK TO FUNGUJE?   

Na pokožku se nanáší ovocná kyselina, která naruší vrchní vrstvu pokožky. Poté se pleť ošetří protizánětlivým krémem. A to je vše. Jednoduché, efektivní a velmi snadné. A s pletí se stává malý zázrak. Dojde k odloučení povrchových vrstev kůže a následné regeneraci.    

 

KDO ANO, A KDO NE?

Chemický peeling může postoupit každý bez rozdílu věku milé dámy, i vy pánové. Každý, kdo touží po jasné, omlazené a svěží, barevně sjednocené pleti. A to do různé hloubky. Ano, i toto lze ovlivnit, jelikož si lze vybrat mezi peelingem povrchovým, středně hlubokým a hlubokým.  Jen ti z vás, kteří mají diabetes, nebo ženy v těhotenství by měli být opatrní a dobře vše zvážit.

 

KDE JSI PEELINGU?

Kam jít, abyste peeling sehnali? Samozřejmě do drogerie. Tam lze najít několik peelingů pro domácích aplikaci. Ale chcete li opravdu profesionální a odborně vedené ošetření pleti, volila bych kosmetický salón, nebo přímo centrum estetické péče. Jejich reparáty mají určitě jiné složení, nežli ty k běžné koupi. A také je podstatné, abyste si vybrali dobře ten správný druh, čili odborná rada je nasnadě. Jen tak pleti prospějete a neuškodíte.

 

Po ošetření pleti chemickým peelingem, je nutno pleť striktně ochránit krémem s UV ochranou. Peeling je ideální opakovat cca 1 x za tři týdny a to 3x za sebou. Poté je nutná tříměsíční pauza. 

 

Zdroj foto: Pixabay.com

 

Autor: Pavla Jelínková

 

 

 

 

 

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIKHAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive

OSLAVTE S NÁMI 5. NAROZENINY

MÁME PRO VÁS DÁREK!

Letos slavíme krásných pět let v České republice, což si zaslouží pořádnou oslavu a poděkování našim klientům!

A jelikož by na žádné oslavě neměly chybět dárky, připravili jsme si pro vás neskutečnou 25 % slevu, která platí i na veškerá ošetření již v akci.

Jak slevu uplatnit?

Stačí vybrat libovolné ošetření ZDE a zadat
při objednávce narozeninový kód: MH5R

Tak dlouho neváhejte a pusťte se do nákupů!

X Zavřít

Slavíme 5 let v ČR!

Potřebujete poradit?
X Zavřít