Thermage FLX - revoluční novinka roku 2021! Prémiové ošetření, které garantuje omládnutí o generaci! Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie.


183x
Koupit

O nabídce

 • Thermage FLX - revoluční novinka roku 2021
 • Prémiový omlazující lékařský zákrok z USA
 • Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 10 let
 • Thermage FLX nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání
 • Využijte zaváděcí cenu 19.900 Kč za kompletní ošetření obličeje
 • Nová IV. generace přístroje Thermage garantuje ještě lepší výsledky opravdu každému
 • O 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting a omlazení
 • Efekt vydrží až o 50 % déle
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou v České republice
 • Stačí pouze jeden zákrok (jeden voucher)
 • Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
  - Zpevňuje kontury
  - Zlepšuje texturu celé tváře
  - Redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - Zjemňuje nosoretní rýhy
  - Omlazuje a vypíná oční okolí
  - Zmenšuje podbradek
 • Spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu
 • Thermage FLX byla vyvinuta vědci v USA a po rozsáhlém a dlouholetém testování získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA)
 • Zákrok provádí lékař a certifikovaný zdravotnický personál
 • Nevyžaduje anestezii
 • Je nesrovnatelně méně bolestivý a nevznikají jizvičky

Podmínky

 • Platnost poukazů je až do 30. 12. 2021
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Akční nabídka platí pro kliniky v Praze a Brně
 • Rezervace Praha - na telefonu: 774 642 221
 • Rezervace Brno - na telefonu: 778 041 990
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Určeno pro ženy i muže již od 25 let
 • V ceně 1 voucheru je kompletní ošetření
  - celý obličej
  - oční okolí
  - podbradek

Popis

Thermage FLX - revoluční novinka roku 2021.

Dopřejte si hlubší, rychlejší a mnohem efektivnější lifting, se čtvrtou generací této přelomové technologie.

Thermage FLX garantuje omládnutí o generaci.

Výsledný efekt šokuje Vaše okolí a vydrží až o 50 % déle.

Nová Thermage FLX nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání. 

Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 10 let. Využijte zaváděcí cenu 19.900 Kč za kompletní ošetření - celý obličej, oční okolí a podbradek. Pouze tento týden můžete zakoupit prémiový omlazující lékařský zákrok za mimořádnou cenu, která nemá obdoby.

Byli jste spokojeni s výsledky předchozí generace Thermage CPT?​ 

Nová IV. generace přístroje Thermage FLX garantuje ještě lepší výsledky opravdu každému! Dopřejte si s novou čtvrtou generací Thermage FLX o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží o 50 % déle. 

Thermage FLX nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání.

Žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage FLX prohřeje 5x více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově. I po 10 letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Nová generace hlavic FLX - každému klientovi garantujeme jednorázovou originální hlavici.

Unikátnost ošetření Thermage FLX tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků.

Thermage FLX je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Umožňuje klientům omládnout bez plastické operace!

Hloubkový lifting Thermage FLX při svém uvedení na trh (přelom roku 2020/2021) způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage FLX nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Ne každý si může pooperační zotavování dovolit – proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage FLX, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Za 1 voucher získáte kompletní ošetření celého obličeje, podbradku a očního okolí:

 • zpevnění kontur
 • zlepšení textur celé tváře
 • redukuci vrásek a povadlé pokožky
 • vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • zjemnění nosoretní rýhy
 • zmenšení podbradku a spodní části obličeje
 • korekci vrásek v okolí rtů
 • zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček
 • odstraňuje pokleslá víčka
 • zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí
 • redukuje váčky pod očima

​Thermage FLX funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže.

Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho nastává přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než Matka příroda.

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. 

S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermage FLX tedy dokáže zastavit na 8-10 let proces stárnutí.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage FLX převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho pacientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku - nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 90 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“

Certifikace FDA!

Thermage FLX byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než v roce 2019 získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou lékařskou terapii prováděnou medicínským přístrojem v rukou lékaře, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Nový kolagen!

Při ošetření Thermage FLX na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od dvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek.

Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Nová generace hlavic TOTAL TIP 4.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici systému FLX, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého pacienta individuálně a lze ji použít jen jednou. Nová generace hlavic navíc umožňuje o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o 1/2 déle, než jak tomu bylo dosud. 

Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.

Věk při indikaci ošetření nerozhoduje.

Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta počítejte 45 až 75 minut). Ošetření může být pro citlivé jedince lehce nepříjemné (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající.

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po 10 letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem.

Klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Thermage FLX je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.  Thermage FLX je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka. 

Thermage FLX je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa. Thermage využívá více než 3.200 lékařů po celém světě. Thermage aplikací již bylo provedeno více než 24.000.000. 

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii. Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti. Thermage má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská! 

Každý, kdo zažil účinek Thermage FLX, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

Koupit výhodně

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Karolina Reaguj

Vrele doporucuji!

Zuzana Volánová Reaguj

Dobrý den, zákrok byl bezbolestný, pleť mám krásně vypnutou a vrásky jsou lepší o 80% , jsem nadšená! Děkuji celému personálu a celé krásné klinice Medikhaus.

RADUNA Reaguj

Zdravím, mám podobnou zkušenost. Ošetření opravdu překonalo mé očekávání, moc jsem tomu nevěřila, ale nakonec výsledek super.

.Eva. Reaguj

Super, doporučuji!

Xénie Reaguj

Proceduru mi doporučila kamarádka. Mám zaplaceno a mám i termín, tak jsem moc zvědavá. Poté dám vědět :)

pavla Reaguj

Byla jsem na kmenových bunkách do vlasů a s výsledkem jsem moc spokojená, tak jsem si udělala radost a koupila jsem i tohle ošetření, protože mi ho pan doktor na telefonu doporučil. Před 35 dny jsem byla na tomto zákroku a mám krásné výsledky! Budu uvažovat také o liposukci :) Děkuji

Nový příspěvek do diskuze


Další nabídky

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIKHAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive

OSLAVTE S NÁMI 5. NAROZENINY

MÁME PRO VÁS DÁREK!

Letos slavíme krásných pět let v České republice, což si zaslouží pořádnou oslavu a poděkování našim klientům!

A jelikož by na žádné oslavě neměly chybět dárky, připravili jsme si pro vás neskutečnou 25 % slevu, která platí i na veškerá ošetření již v akci.

Jak slevu uplatnit?

Stačí vybrat libovolné ošetření ZDE a zadat
při objednávce narozeninový kód: MH5R

Tak dlouho neváhejte a pusťte se do nákupů!

X Zavřít

Slavíme 5 let v ČR!

Potřebujete poradit?
X Zavřít