Prémiové výplně vrásek LG Chem

Už jste někdy uvažovali o injekčních výplních?

Ale stále nevíte, podle čeho si vybrat tu pravou?

Zvolte to nejlepší z českého, evropského i světového trhu - zvolte LG Chem! Vrásky nebo povadlou pleť lze nyní jednoduše a rychle odstranit! Jistotu šetrného, efektivního a prakticky bezbolestného omlazení nabízí vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou od předního výrobce výplňových materiálů LG Chem.

Koupit výhodně

 

Omládněte s nejlepšími odborníky za mimořádnou akční cenu 7.490 Kč! Vyzkoušejte nejkvalitnější kyselinu hyaluronovou v ČR s inovativní technologií zasíťování HICE.

Technologie zasíťování HICE umožňuje dosáhnout maximálního poměru zasítění navzdory „minimálnímu použítí zasíťovačů“ tím, že se zasíťovače rozptýlí do vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové v průběhu zasíťovací reakce.


Účinné zasíťování = vysoký poměr zasíťování znamená efektivní zasíťování.

Po dvacátém roce života se začíná z těla pozvolna vytrácet kolagen, který pokožku vypíná a vyplňuje, a začínají se tvořit první vrásky. Nějakou dobu se jim dá vzdorovat pomocí přírodních metod. Pokud běžná péče už nezabírá, nebojte se hledat řešení v moderní estetické chirurgii. Nabízíme mnoho způsobů, jak se vrásek zbavit rychle a efektivně.

Tvorba vrásek je závislá na vašich genetických dispozicích. Dříve se tvoří lidem se suchou pletí, postupem času se ale nevyhnou nikomu. I když budete pravidelně používat kvalitní kosmetiku, zdravě jíst, hodně pít a samozřejmě nekouřit, tvorbu vrásek zpomalíte, ale rozhodně nezastavíte.

Naštěstí naše moderní estetická medicína nabízí řadu prostředků, jak proti příznakům stárnutí pleti bojovat ještě účinněji. Existují efektivní metody, které dokáží stimulovat kožní buňky a znovu nastartovat tvorbu přirozeného kolagenu. Hluboké mimické vrásky se dají vyplnit různými výplněmi, zejména kyselinou hyaluronovou.

Co je kyselina hyaluronová?

Látka přirozená našemu tělu, zodpovědná za hydrataci kůže. Aplikace této látky je zcela bezpečná, nealergenní, bez vzniku pozdějších možných komplikací, z tohoto důvodu je v estetické medicíně natolik oblíbená. Pokud si přejete vyplnit jednotlivé vrásky nebo jen dodat objem určitým partiím bez jakékoliv rekonvalescence, je ošetření kyselinou hyaluronovou vhodné právě pro vás.

Indikace pro použití:

 • hluboké vrásky mezi obočím
 • hluboké vrásky na čele
 • modelace plných tváří
 • vyhlazení nosoretních rýh
 • vyplňování jemných jednotlivých vrásek na tvářích a kolem úst
 • zvýraznění kontury a  zvětšení objemu rtů
 • zvednutí ústních koutků
 • modelace ustupující brady
 • vyrovnání kontury dolní čelisti

Mikroskopický pohled na YVOIRE®

Jemné zasíťované částice kyseliny hyaluronové vyplní prázdnou část mezi velkými hlavními částicemi, což má za následek hladší povrch korekčních oblastí a také nepřetržitý, rovnoměrný a plynulý vstřikovací tok bez ohledu na jeho větší průměrnou velikost částic.

Jak kyselina hyaluronová funguje?

Přímou aplikací do vrásek dochází k jejich okamžitému vyhlazení, aplikací do hlubších vrtev kůže k vyplnění podkoží a získání žádaného objemu. Změna je viditelná ihned. Efekt je dlouhodobý, poté je kyselina hyaluronová v našem těle pozvolna pomocí enzymů odbourávána. Kyselinu hyaluronovou je možné kdykoliv dle potřeby doplnit.

Aplikace se provádí tenkou jehličkou, netrvá déle než 10 minut. Bezprostředně po zákroku může být na kůži patrné mírné zarudnutí a otok, které ale můžete zakrýt make-upem a navrátit se do běžného pracovního dne, není třeba žádné rekonvalescence. U klientů užívajících léky na ředění krve je možné očekávat vznik malých hematomů (modřin), u osob s poruchou imunity je třeba počítat s delší dobou hojení. Po aplikaci výplní nedoporučujeme v prvních dnech po zákroku pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou námahu.

Představujeme revoluční produkty od společnosti LG Chem! Společnost LG Chem vyvíjí a vyrábí produkty z kyseliny hyaluronové již přes 20 let.

Vysoká elasticita je zobrazena s nízkým množstvím zasíťovacího prvku než u jiných ekvivalentních konkurenčních produktů.

Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová řady YVOIRE® určená pro vyplnění vrásek:

 • více než 1000 klinických studií, které prokázaly účinnost a bezpočnost
 • vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové: až 30 mg / ml
 • vynikající elasticita: až 449 Pa
 • gel je rozdrcen na malé jednotné částice pro lepší proudění
 • maximální bezpečnost a biokompatibilita
 • YVOIRE® používá vysokou molekulární váhu suroviny kyseliny hyaluronové
 • navíc obsahuje 0,3 % lidokain, který zaručuje bezbolestné ošetření 

Vysoký poměr zasíťování znamená efektivní zasíťování.
Zasíťovací poměr výplní s obsahem kyseliny hyaluronové - porovnání YVOIRE® a ekvivalentních konkurenčních produktů.

Ideální reologické vlastnosti - efekt zvýšení objemu.
Po vpichu výplň YVOIRE® vykazuje hladký povrch rýsující nosnou kapacitu díky své ideální kompozici s částicemi o různých velikostech.

Délka působení výplní - dlouhodobá účinnost a bezpečnost.
Prokázaná klinická účinnost a bezpečnost v průběhu 2 let. Klinické studie hodnotily účinnost a bezpečnost v porovnání s ekvivalentními konkurenčními produkty. Vyšší koncentrace kyseliny hyaluronové a vyššíhodnoty tanq odpovídají prodlouženému účinku.

Proč je kyselina hyaluronová tak populární?

V 60. letech minulého století se s ní léčily popáleniny a kožní vředy, od let sedmdesátých ji používají i oční chirurgové a nově se přidává i do očních kapek a roztoků na kontaktní čočky. Kromě farmaceutů a lékařů si ale kyselinu hyaluronovou oblíbil taky kosmetický průmysl. V posledních letech se kyselina, která je v organismu přítomná většinou ve formě soli, stala jednou z nejčastěji používaných látek v přípravcích proti stárnutí pleti (najdeme ji už dokonce v sérech na vlasy a nehty). Kromě toho, že má hojivý účinek a podporuje pružnost pleti, umí totiž maximálně hydratovat, shodují se experti. Její molekuly mají totiž výjimečnou schopnost vázat vodu.


Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy a Brna s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.


Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného lékařského personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit.

Koupit výhodně

Časově omezené nabídky

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIKHAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive

OSLAVTE S NÁMI 5. NAROZENINY

MÁME PRO VÁS DÁREK!

Letos slavíme krásných pět let v České republice, což si zaslouží pořádnou oslavu a poděkování našim klientům!

A jelikož by na žádné oslavě neměly chybět dárky, připravili jsme si pro vás neskutečnou 25 % slevu, která platí i na veškerá ošetření již v akci.

Jak slevu uplatnit?

Stačí vybrat libovolné ošetření ZDE a zadat
při objednávce narozeninový kód: MH5R

Tak dlouho neváhejte a pusťte se do nákupů!

X Zavřít

Slavíme 5 let v ČR!

Potřebujete poradit?
X Zavřít