Řekněte vypadávání vlasů STOP! Okamžitá regenerace a léčba! Nové účinné složení od Dermagenetic. Kmenové buňky pomáhají v boji proti vypadávaní vlasů, ozdraví vlasy poškozené a nastartují růst nových vlasů.


638x
ks

O nabídce

 • Řekněte vypadávání vlasů STOP!
 • Nové účinné složení od Dermagenetic exkluzivně v Medik Haus
 • Kmenové buňky pomáhají v boji proti vypadávaní vlasů, ozdraví vlasy poškozené a nastartují růst nových vlasů
 • Dokáží obnovit růst vlasů z poškozených vlasových folikul​
 • Mají schopnost zahájit okamžitou regeneraci a léčbu
 • Revoluční léčba i prevence
 • Ošetření je vhodné pro ženy i muže
 • Špičkový preparát od Dermagenetic
 • Jeho účinek spočívá v unikátním složení, které obsahuje výtažky z kmenových buněk
 • Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokáží revitalizovat vlasové váčky
 • Není určen pouze pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů, ale také pro podporu obnovy růstu vlasů nebo prevenci 
 • Ošetření je určeno pro:
  - lidi trpící nadměrným vypadáváním vlasů
  - lidi trpící alopecií (plešatostí)
  - prevenci vypadávání vlasů
  - ozdravení poškozených vlasů
 • Nadstandardní individuální přístup je samozřejmostí
 • Klient se může ihned vrátit do běžného života, bez omezení

Podmínky

 • Voucher lze uplatnit do 31.3.2024

 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace Praha - na telefonu: 774 642 221
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Výhradně certifikované preparáty od Dermagenetic
 • Schválené Státním zdravotním ústavem
 • Určeno pro muže i ženy již od 18 let
 • Jeden poukaz = 1x ošetření celé hlavy
 • Pro prevenci vypadávání vlasů a ozdravení poškozených vlasů (např. nekvalitním či častým barvením) se doporučují 2-3 ošetření (2-3 poukazy)
 • Vypadávání vlasů přestane po 4 ošetřeních (4 poukazy)
 • Po 5 ošetřeních začnou vlasy znovu růst (5 poukazů)
 • Rozestup mezi ošetřeními je 7 až 14 dní

Popis

Řekněte vypadávání vlasů STOP - revoluční léčba i prevence!

Kmenové buňky pomáhají v boji proti vypadávaní vlasů, ozdraví vlasy poškozené a nastartují růst nových vlasů.

 

Vypadávání vlasů je pro řadu lidí traumatizující a stresující. Problém postihuje muže, ženy i dospívající. Na vypadávání vlasů mají vliv genetické faktory, hormonální hladina a například i stres a rychlé zhubnutí. Naše klinika podporuje růst vlasů pomocí injekční aplikace růstových faktorů (výtažků z kmenových buněk a peptidů).

Za jeden poukaz získáte 1x ošetření celé hlavy: Pro prevenci vypadávání vlasů a ozdravení poškozených vlasů (např. nekvalitním či častým barvením) se doporučují 2-3 ošetření. Vypadávání vlasů přestane po 4 ošetřeních. Po 5 ošetřeních začnou vlasy znovu růst.

Po náročném období si jistě zaslouží zvýšenou pozornost. Padání vlasů je přirozený jev související s životním cyklem vlasového váčku. Nabízíme aplikaci s kmenovými buňkami, díky které budou Vaše vlasy skutečně od kořínků revitalizovány.

K vypadávání a zastavení růstu vlasů dochází věkem, vinou genetiky a špatné péče. Zejména ženské vlasy mohou být poničené barvením, u mužů zase přicházejí kouty a plešatící kolečka. Díky preparátu od Dermagenetic a jeho speciální aplikaci se vlasové folikuly opětovně aktivují a vlasy začínají znovu růst.Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy a Brna s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech. Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami.

Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného lékařského personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Vypadávání vlasů u mužů i žen přibývá a je to vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí pouze nedostatečné výsledky. U mužů je Alopecie minimálně v 90% případů geneticky podmíněna, zatímco u žen byly diagnostikovány jiné příčiny. Ať už jsou ty Vaše jakékoli, řekněte vypadávání vlasů STOP!

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení.

Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve (výživa vlasových váčků) a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

Jasně prokazatelné účinky

Výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku, podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk a celkově revitalizaci vlasového váčku. Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.Jedná se o výrobek profesionální řady od Dermagenetic.

Složení:

 • Výtažek z kmenových buněk – podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů
 • Biotin – zpomaluje vypadávání vlasů a pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů
 • sh-Oligopeptid-2 (IGF-1)
 • sh-Polypeptid-1 (bFGF)
 • sh-Polypeptid-9 (VEGF) – komplex růstových faktorů revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové buňky a zajišťuje jejich migraci
 • Copper Tripeptid-1 – zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové váčky k produkci zdravějších vlasů (podporuje oběh krve v pokožce)

Aplikace:

Přímo do míst, které vyživují vlasové kořínky, se tenkou jehličkou aplikuje účinná látka (s minimální bolestivostí a maximálním využitím). Délka výkonu včetně konzultace je 45 - 60 minut.

Na výkon je nutno dostavit se s čistými vlasy, bez použití kondicionéru, masky či jiného balzámu a laku na vlasy z důvodu co nejvyšší čistoty ošetřované oblasti. Vlasy si prosím umyjte ráno v den výkonu! Děkujeme.

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit.

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Hedvika Reaguj

Vyzkoušela jsem začátkem roku a opravdu to pomohlo.. I přítel si všimnul, že je méně vlasů na podlaze :-)

dana kopřivová z drslavic Reaguj

procedura,která předčila mé očekávání,asi jako téměř každy kdo toto ošetření podstoupil,jsem před ošetřením vyhodila nesmyslné peníze za různé šampony za tisíce,mastičky a masky z konopí či čeho…a stav se snad jen horšil.pak mi kamarádka z luhačovic poradila tuto kliniku,že jako jediná má patentované ošetření,které funguje.no a zkusila jsem a nelituji,dokonce jsem si začla barvit i vlasy a vlasy jsou krásné.

Kuba Reaguj

Dobry den, tuto proceduru mi koupila manželka, protože se mi dělá kolečko na hlavě, jsem jí velmi vděčný, netušil jsem že něco tak účiného existuje"DOPORUČUJI" Jakub

David Toman Reaguj

Dobrý den, velmi dekuji za profesionalní přístup! Dělalo se mi "kolecko" vzadu na hlave a uz je vse v poradku - jako za mlada.

Martina Reaguj

Kolik jste měl ošetření?

David Toman Reaguj

Paní Martino, 5 ošetření.

Erika Marková Reaguj

Souhlasím. Také jsem měla nadměrné padání vlasů cca 2 roky. Byla jsem nešťastná... Pak jsem podstoupila 5 ošetření a vše se obrátilo k lepšímu. Vřele doporučuji. Erika.

Veronika 46 let Reaguj

Je to vhodné i v mém věku?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ano, ošetření není věkem limitováno.

Honza Reaguj

chápu správně, že jeden poukaz je na jedno ošetření a na pět ošetření potřebuji pět poukazů ??

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, nabídku chápete správně.

Honza Reaguj

diky objednal jsem si tedy pět poukazů

Lenka V, Reaguj

Také jsem radeji koupila 5 poukazů :)

EVA Reaguj

ZKUSILA JSEM TOHO PROTI PADANI VLASU OPRAVDU HODNE (MASTICKY, VODICKY, DRAHE SAMPONY, BRAZILSKY KERATIN, ATD) A NIKDY NIC NEPOMOHLO. PRVNI VYSLEDKY JSEM ZAZNAMENALA AŽ S TIMTO OŠETŘENÍ, KDY OPRAVDU VLASY ZAČALY ZNOVA RUST. VRELE DOPORUCUJI. ZDRAVÍ EVA

Dana Hrubá Reaguj

Dobrý večer, dceři vypadaly vlivem stresu (problémy s přítelem) skoro všechny vlasy a také ji tato aplikace velmi pomohla. Přidávám také doporučení.

Vlasy Reaguj

Moje maminka trpěla na vypadávání vlasů a měla je velmi poškozené a ted je spokojená a vypadá dobře.

Sandra Reaguj

Mám podobné zkušenosti jako Eva. Stresem mi vlasy zeslábly. Vyzkoušela různá tonika na vlasy, ale nemělo to téměř žádný efekt. Pomohla mi až aplikace kmenových buněk.

Tomáš Reaguj

Cena je konečná nebo se něco doplácí na místě?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, cena je konečná. Na místě nic nedoplácíte.

Jitka L. Reaguj

Provádíte i na klinice v Brně? Nebo jen v Praze.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, uvedený výkon provádí obě kliniky.

Mirka Reaguj

Prosím, jak se k Vám dostanu z autobusového nádraží "Na Knížecí" ???

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, tramvají číslo 10 nebo 16 do zastávky Perunova (cca 15 minut).

Honza Reaguj

Dobrý den, zakoupil jsem si doporučenou kúru pěti ošetření. Již jsem byl na třech aplikací a vlasy jsou mnohem pevnější, lesklejší a už nepozoruji ani vypadávání. Už se těším na další dvě aplikace. Určitě všem kdo řeší problémy s vlasy doporučuju. Stojí to za to. A především to funguje.

renata stránská Reaguj

řešila jsem podobny problem co pan honza... už mám za sebou celou kuru a vlasové korinky opet vystrčily ruzky :-) a vlásky rostou... dekuji i paní doktorce kolářové za skvely pristup pri osetreni

Niky Reaguj

Presne takovou nabidku jsem hledala :)

Láďa Reaguj

Já taky. Oceňuji i diskrétní přístup a příjemné prostředí.

Lída Reaguj

Vlasy mi postupem času stále více řídly. Vyzkoušela jsem různé preparáty na zhoustnutí. A nic. Teprve až tato procedura mi zabrala a vlasy mám opět husté.

Karla Reaguj

není to hned, musela jsem si počkat, ale toto ošetření mi pomohlo mít opět husté vlasy jako dřív. doporučuji

Vladislava Reaguj

DOSTALA JSEM OŠETŘENÍ DAREM. ZPRVU JSEM BYLA ROZČÍLENÁ, PROTOŽE JSEM TOMU NEVĚŘILA, NICMÉNĚ VÝSLEDEK PO POSLEDNÍ APLIKACI JASNĚ PROMLUVIL - VŘELE DOPORUČUJI - OPRAVDU DOKAZE PRO ME DŘÍVE NEMOŽNÉ.

Marcela Reaguj

Dobrý den Lído, mohu se zeptat kde jste na této proceduře byla a kdy?

dita Reaguj

vlivem stresu jsem prisla o vetsinu vlasu, vyzkousela jsem vse a bez uspechu... toto ošetření mi vsak pomohlo, již po týdnu byly znát první výsledky. chce to ale tech 5 ošetření

Alena Junek Reaguj

Dobré ráno, na kmenových buňkách jsem byla teprve po druhé a už se dostavují první výsledky, zatím jsem velmi spokojená a těším se na další ještě lepší výsleky po poslední pátem ošetření =)

Marcela Reaguj

vlasů přibylo a nepadají, pět aplikací.....

Eva Břeclav Reaguj

Dobrý den před rokem jsem k vám (do Brna) chodila na kmenové buňky do vlasů chtěla jsem vám poděkovat vlasy rostou a už nemusím nosit ani příčes ani paruku ještě jednou děkuju a přeju mnoho úspěchů .Spozdravem Hrdličková

Jakoubek Reaguj

Jelikož jsem nezdědil velké množství vlasů a bujnou hřívu, tak tohle mi opravdu pomohlo, řekl bych, že toto byla moje záchrana, díky vám nejsem plešatý, za málo peněz hodně muziky!

Petr Reaguj

Dobrý den, poskytujete něco jako záruku spokojenosti? Mám na mysli, že když se třeba po využití 5ti poúkazů nedostaví viditelný účinek, tak vracíte třeba 50% ceny zaplacené za tyto poukazy?

Jarmila Reaguj

Dobrý den, mám dotaz zda se nebude tato aplikace na vlasy provádět i v Ostravě. Do Brna a Prahy je to pro mě komplikované.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Jarmilo, naše pobočky naleznete v Praze a Brně. Ostrava bohužel ne.

Roman Reaguj

Dobry den , jsem na hlavě téměř plešatý(kolečko,spiš kolo) Je mi 42 let, je tato metoda dobrá i pro mne a je zde nějaká garance účinnosti ? Děkuji za info. Roman

Michaela Vlachová Reaguj

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy je nejlepší tuto léčbu podstoupit, myslím tím roční období. Děkuji

Nový příspěvek do diskuze


Související nabídky

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
NOVÁ ADRESA!
X Zavřít