Jděte za krásou: buďte hvězdou

Jděte za krásou: buďte hvězdou

Thermage je neinvazivní alternativa ošetření pleti nejen obličeje, jež má srovnatelný efekt s mnohem míně šetrnými metodami. Patří k oblíbeným zákrokům mnohých celebrit. Buďte jako hvězda a zkuste Thermage i vy!

Když se řekne Thermage

Thermage je de facto zcela neinvazivní a hloubkový přístrojový lifting na bázi radiofrekvencí. Tato metoda omlazení je unikátní díky faktu, že nepůsobí jen na povrchu pokožky, ale jde do její hloubky. Na hlubokých vrstvách kůže totiž záleží při ošetření nejvíce, protože působením do hloubky je procedura velmi efektivní a dlouho viditelná. 

Thermage oproti jiným ošetřením proniká hluboko do vrstev kůže čili je mnohem účinnější než jiné spíše povrchové metody. Působí komplexněji na celou vrstvu pokožky a tím je výsledek srovnatelný s plastickou operací, přičemž na rozdíl od ní po Thermage ošetření nepotřebujete řádnou rekonvalescenci.

Podstata Thermage

Podstatou ošetření Thermage je vysoce kvalitní, efektivní a bezpečná lékařská přístrojová technika. Jde o radiofrekvenční prohřívání části obličeje, které působí na kolagenová vlákna. Je to rychlá a bezbolestná metoda bez potřeby dalšího doléčování. Jde o velmi hluboký lifting, který je hotov za 60 až 90 minut. 

Co vše Thermage řeší?

Lifting Thermage lze využít na celou oblast obličeje. Tedy na čelo, tváře, rty, oční okolí, oční víčka a kontury obličeje. Mimoto Thermage pomůže i povadlé kůži na pažích, nohách či bříšku.

Pro koho se hodí a jak dlouho vydrží?

Ošetření Thermage se hodí pro všechny typy pleti i věkové kategorie. Oproti jiným zákrokům jej však potřebuje absolvovat jen jednou. Výsledek je viditelný během šesti měsíců a vydrží vám až sedm let. S takovým časovým intervalem se Thermage nemůže rovnat žádná jiná přístrojová ani ruční procedura.

Certifikace FDA a CE

Thermage ošetření patří k nejbezpečnějšímu na trhu estetické medicíny. Má certifikaci amerického úřadu pro léčiva (FDA) pro neinvazivní lifting obličeje a pleti. Díky němu a další evropské certifikaci CE, jde o zaručené bezpečné přístrojové ošetření.

Široké spektrum využití

Možnosti Thermage liftignu jak na obličejové části, tak na jiných partiích těla nabízí široké spektrum jeho využití a tím jednoduchosti a komplexnosti s vyřešením problémů na několika místech vašeho těla. 

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive