Niťový lifting s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové

KOUPIT VÝHODNĚ

Každý člověk je neustále vystaven působení zemské přitažlivosti, jejíž účinky jsou s věkem čím dál viditelnější, a to bohužel i na obličeji. Podpůrná tkáň tváří výrazně s věkem ochabuje a začíná se viditelně zvětšovat. Současně ubývá podkožní tuk a kůže dolní části obličeje i krku ztrácí pevnost. Kontura čelisti, která v mládí bývá pevná a je jasně a viditelně definovaná, začíná v oblasti koutků úst vytvářet tzv. syslíky. Tyto syslíky sestupují postupně dolů k bradě a nám se mění obličej způsobem, který je nám nepříjemný. Toto ochabování odborně nazýváme jako „ptózu“.

Aplikací liftingových nití do Vaší kůže aktivujeme přirozenou tvorbu kolagenu a tím dochází k vlastní stimulaci kožních buněk. Speciální samovstřebávací liftingové nitě APTOS kůži lehce naruší, a v místech aplikace se začne, ve zvýšené míře, tvořit kolagen. Kolagen samotný následně výrazně urychluje přirozené hojení tkání. Celkový proces vstřebání liftingových nití APTOS trvá přibližně 6 měsíců. Během této celé doby se v podkoží zpevňují tzv. kolagenové mřížky a tím dochází k efektnímu nastartování samoregeneračního procesu. Tento efekt přetrvává i po úplném vstřebání liftingové nitě a to po dobu až dvou let.

Niťový lifting je tedy speciální zákrok, při němž lékař speciálními nitěmi APTOS zpevňuje a zvedá různé části tkání obličeje a těla. Oproti tradičním metodám faceliftingu však při tomto postupu není nutné provádět žádné řezy v kůži. Nitě mají také kromě liftingového efektu ještě další, velmi pozitivní účinek, a to že výrazně zlepšují tonus, texturu, barvu a hydrataci pleti.

Zákrok je vhodný od 30 let i pro klientky se zralejší pletí, které mají z klasického operačního faceliftingu obavy. Kůže se přirozeně vypne a získá mladistvější vzhled. Výsledný efekt je však nižší než u klasického operačního faceliftu, při kterém se přebytečná kůže odřezává.

Liftingové nitě – minilifting se doporučuje k ošetření zejména povislejších kontur obličeje – převážně dolní čelisti nebo podbradku. Lze ji kombinovat i s ostatními zákroky např. výplňovými materiály, či vhodnými přístrojovými ošetřeními.

Unikátní nitě pro plastickou a estetickou chirurgii a kosmetologii Aptos se vyrábějí již od roku 1996. Za dobu své existence si již dávno získaly celosvětový věhlas. S úspěchem je používají odborníci z více než 70 zemí.

Cena zákroku je individuální vzhledem k různé potřebě materiálu a také časové náročnosti. Ceny jsou tedy orientační, kdy přesná cena bývá stanovena při osobní konzultaci klienta s lékařem. Bez této konzultace nelze ošetření ani uhradit, ani provést.

Dopřejte si tu nejlepší možnou péči od opravdových odborníků, za použití nejlepšího materiálu v oboru, liftingových nití APTOS! Poprvé na trhu také s kyselinou hyaluronovou, pro ještě lepší a viditelnější výsledek!

Tento zákrok nedoporučujeme: v případech:

  • Během těhotenství
  • Pokud je místo před aplikací zanícené
  • Pokud má pacientka dispozice k tvorbě keloidních jizev
  • Během prodělání infekční nemoci
  • Při některých onemocněních krve (především poruchy srážlivosti)
  • Při nádorových onemocněních

Medik Haus doporučuje tento zákrok pro jeho vynikající a takřka okamžité účinky. Výhodou bezesporu je, že po zákroku nezůstávají jizvy, ani viditelné vpichy. Liftingové nitě APTOS lze velmi dobře kombinovat s ostatními dermatologickými metodami, výplňovými materiály, HIFU, Radiofrekvencí, OXY geneo a dalšími.

KOUPIT VÝHODNĚ

Související nabídky

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
NOVINKA
X Zavřít