Omlazení bez skalpelu: Thermage Total Tip 3.0! V ceně poukazu je komplexní ošetření oválu obličeje, či hřbetů rukou. Efekt po ošetření vydrží ve vysoké kvalitě až po dobu 10 let.


294x
ks

O nabídce

 • Novinka: Prémiové ošetření Thermage Total Tip 3.0
 • Akční cena 11.900 Kč za komplexní ošetření
 • Klient získává ošetřením výsledky, které přetrvají roky
 • Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermage
  - omládněte bez plastické operace s jasnými výsledky
  - zastavte proces stárnutí o minimálně 10 let
 • V ceně poukazu je komplexní ošetření:
  - oválu obličeje, či hřbetů rukou
 • Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace:
  - zpevňuje kontury
  - zlepšuje texturu celé tváře
  - redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - zjemňuje nosoretní rýhy
  - zmenšuje podbradek
  - omlazuje a vypíná hřbety rukou
 • Zákrok provádí zdravotnický personál
 • Ošetření spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu
 • Thermage byla vyvinuta vědci v USA a po rozsáhlém a dlouholetém testování
  získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA)
 • Nevyžaduje anestezii
 • Nevznikají jizvičky

Podmínky

 • Poukaz lze uplatnit do 6 ěsíců od zakupení

 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace Praha - na telefonu: 774 642 221
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Určeno pro ženy i muže od 21 let
 • Zákrok provádí lékař a zdravotnický personál
 • Za 1 poukaz získáte komplexní ošetření oválu obličeje, nebo hřbetů rukou
 • Kompletní ošetření celého obličeje, podbradku, krku a dekoltu zakoupíte ZDE

Popis

Novinka: Thermage Total Tip 3.0

Nová generace hlavic Total Tip 3.0 umožňuje o 30 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o třetinu déle, než jak tomu bylo dosud.

S procesem stárnutí se vytvářejí vrásky, vzniká povislá kůže a mění se její barva. Thermage všechny tyto problémy odstraňuje. Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermage.

Hloubkový lifting Thermage při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje omládnout bez plastické operace.

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

Ne každý si může pooperační zotavování dovolit.

Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

V ceně poukazu je komplexní ošetření jedné z těchto partií:

Ovál obličeje:

 • zpevnění kontur
 • zlepšení textur celé tváře
 • redukuce vrásek a povadlé pokožky
 • vytažení povislých tváří a vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
 • zmenšení podbradku a spodní části obličeje

Hřbety rukou:

 • redukuci vrásek a povadlé pokožky
 • vytažení povislé kůže na rukou
 • zpevnění a vypnutí kůže

Kompletní ošetření celého obličeje, podbradku, krku a dekoltu zakoupíte ZDE


Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže.

Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než Matka příroda.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. 


Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho pacientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku - nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 60 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“

Thermage nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Thermage byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než v roce 2002 získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou terapii, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Špičkové výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky (klinicky vyškolené v použití technologie Thermage od výrobce). Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že 95 % klientů zaznamenalo výsledek srovnatelný s platickou operací. Tuto certifikaci naše klinika obdržela!

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.

Unikátnost ošetření Thermage tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého pacienta individuálně a lze ji použít jen jednou. Nová generace hlavic navíc umožňuje o 30 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o třetinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.

Věk při indikaci ošetření nerozhoduje.

Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhatnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince lehounce bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Pacient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po ošetření postupně a je dlouhotrvající.

Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po deseti letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.

Pacienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

 • celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa. 
 • využívá více než 2.300 lékařů po celém světě. 
 • aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000. 
 • je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii. 
 • má vynikající bezpečnostní vlastnosti. 
 • má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Radka Reaguj

uvedená cena za výkon je konečná? na místě už se nic nedoplácí?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, uvedená cena je konečná, na klinice nic doplácet nebudete.

Radka Reaguj

díky za info :-)

Lukáš Melichar Reaguj

Dobrá otázka, takové věci je potřeba také vědět.

Veronika Loukotová Reaguj

Dobrý den, jsem skoro 2 měsíce po ošetření a pleť je nyní krásně vypnutá a především vyhlazená. Ošetření splnilo očekávání. PS: na místě se už nic nedoplácí

Věrka Reaguj

ano je to tak. cena je konečná. s ošetřením jsem spokojená. doporučuji.

Hodanová Reaguj

Ráda bych využila na omlazení rukou - je to možné?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý večer, za tento poukaz je možné získat i komplexní omlazení hřbetů rukou.

věra Reaguj

tenhle typ ošetření jsem již dlouho hledala. ruce mi dlouhodobě trpí vysušením a je to na nich znát, vypadají nejmíň o deset let starší než jsem já. a přitom jdou vidět vždy téměř jako první. konečně mají také šanci omládnout a držet se mnou krok.

Eliška Reaguj

Dobrý večer, opravdu stačí jedno ošetření nebo si mám koupit více poukazů?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý večer, ano, jedno ošetření je dostačující. Výsledky po jednom ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací.

marie Reaguj

byla jsem take jen na jednom zakroku..... a vysledek perfektni.... opakovat mi doporučili až za 7 let..

Radka G. Reaguj

Skvělá technologie ve skvělých rukou umí zázraky. Výsledek nad očekávání skvělý po jednom absolvování. Díky.

Martina Cvrčková Reaguj

Nabídky je možné využít jen v Praze, nebo i v Brně? Jsem ze Znojma..

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, tato mimořádná nabídka platí pro obě kliniky (Praha i Brno).

Karolína K. Reaguj

Ošetření jsem podstoupila tento týden v pondělí. Personál velmi milý, vstřícný a především lidský. Ikdyž bylo ošetření s velkou slevou chovali se profesionálně a ošetření mělo kvalitu. Dlouho jsem se s takovou péčí nesetkala. Tímto zdravím pana doktora Krále, a děkuji !!

Lechová Reaguj

Mohu potvrdit. Personál je velmi milý a péče přímo královská.

LENKA Reaguj

TAKÉ JSEM BYLA SPOKOJENA,FAJNOVÝ LIDÉ A POCTIVÁ PÉČE.DOPORUČUJU

Iveta Reaguj

Dobrý den. Oceňuji rychlé a milé objednání, už se těším příští týden na ošetření.

Jitka Sajdlová Reaguj

Dobrý den, byla jsem u Vás v lednu na injekční lipolýze (břicho, boky a podbradek), za jak dlouho můžu na tento zákrok? Jinak s injekční lipolýzou jsem byla velmi spokojena.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Sajdlová, ošetření již můžete podstoupit. Budeme se na Vás opět těšit.

Soňa Reaguj

Netušila jsem, že mohu takto omládnout bez plastické operace a bez dlouhého zotavování. Ještě, že mi to kamarádka doporučila.

L. M. Reaguj

to je pro mě skvělá zpráva. vždycky jsem měla strach z operace nebo jiného zákroku, při chirurgickém odstranění znamének jsem omdlela. jsem nadšená z toho, že i já si mohu nyní zajistit mladistvý vzhled bez obav a bez skalpelu.

Marie Reaguj

ruce mám po ošetření jako za mlada. nemohu se na ně vynadívat.

Marie Reaguj

Dobrý den, chci se zeptat jaký máte přístroj na tuto proceduru/ Thermage...název? Moc děkuji, Marie.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Marie, používáme poslední generaci s označením CPT (Comfort Pulse Technology).

S. K. Reaguj

trápily mě nejvíc nosoretní rýhy. po ošetření jsou pryč, obličej tak neskutečně omládl

Bětka Reaguj

vahala jsem, ale osobní zkušenost mě přesvědčila.. jsem spokojena s vysledkem..

Sylva Reaguj

Dnes jsem byla na ošetření a velká spokojenost. Příjemný a milý personál. Za mě mohu jen doporučit

Stanislava Novotná Reaguj

Dobrý den,je to týden kdy jsem podstoupila ošetření vlastní plazmou.Chci se zeptat,kdy bych mohla podstoupit výše uvedený zákrok,pro větší efekt.Děkuji.

Nový příspěvek do diskuze


Související nabídky

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
NOVÁ ADRESA!
X Zavřít