Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky

Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem!

Unikátní aplikace stabilizované kyseliny hyaluronové přímo do vrásky s minimální bolestivostí a maximálním využitím aplikovaného materiálu.

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku. Vital Injector 2™ je unikátní přístroj nové generace, který oproti běžné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí injekce či kanyly nabízí další možnosti hloubkové a dlouhodobé hydratace kůže. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější omlazovací metodu.

Přístroj Vital Injector 2™ je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné aplikaci stabilizované kyseliny hyaluronové mikrojehlami do předem stanovené hloubky kůže v přesně definovaném množství.

Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky. Dochází tak k aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu. Zkrátka vynikající indikace pro celý obličej i tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí a okolí rtů, hřbety rukou, ke zlepšení stavu zhoršené struktury kůže po prodělaném zánětu akné nebo pro kůži poškozenou sluncem.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého zázraku.

Nabízíme Vám kompletní portfolio produktů švédské firmy Q-Med, lídra světového trhu estetické medicíny a korektivní dermatologie. Tyto výrobky se používají pro vyhlazení linek a vrásek, vyplnění a formování rtů, tvarování rysů obličeje a pro zlepšování kvality kůže. Produkty na bázi kyseliny hyaluronové s celosvětově nejširší dokumentací jsou na trhu již od roku 1996. Na celém světě bylo provedeno více než 20 milionů zdokumentovaných ošetření. K produktům bylo také vypracováno více než 60 klinických studií. Výše uvedenými fakty se nemůže pyšnit žádný jiný výplňový materiál na trhu.

Efektivní ošetření zejména pro:

 • Oči: Jediná metoda, která se dá aplikovat na spodní a horní víčko,díky čemuž dochází k minimalizaci vrásek v okolí oči.
 • Obličej: Díky možnosti nastavení přesného dávkování dochází k rovnoměnému ošetření bez navýšení objemu. Jedinečné ošetření tváří a čela.
 • Krk a dekolt: Přístroj jako jediný na trhu využívá vakuum, kdy se nasaje vybraná oblast pokožky, do které jsou aplikovány preparáty Restylane. Vakuum omezuje vznik modřin a bolestivost aplikace.

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech. Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami.

Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme.  Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného zdravotnického personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Co je Vital Injector 2™?

Jedná se o přístroj s koncovkou ve tvaru pistole. V její hlavici je upnutá stříkačka s kyselinou hyaluronovou. Injektor má 5 mikrojehel, tenkých jako vlas. Na přístroji se naprosto přesně nastaví hloubka aplikace jehel. Možnosti jsou od několika desetin milimetru až po 5 milimetrů.

Současně je volitelná i dávka materiálu, kterou uvolní každá jehlička v mikromolech. Tento systém umožní naprosto rovnoměrnou plošnou aplikaci kyseliny hyaluronové a bez vzniku modřinek s krátkou rekonvalescencí.

Ta je krátká i díky uplatnění vakuového „přisátí“ hlavice injektoru. Tím se oddálí svrchní vrstva kůže od kapilár v hlubších vrstvách kůže a ty se méně zraňují a modřinek je minimum.

Vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje možnost napíchnutí cévek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí i anesteticky, snižuje bolestivost zákroku.

Alergie nehrozí!

Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové z řady zvané "skinbooster". Jsou tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Injektor se dá použít prakticky kdekoli. Samozřejmě největším hitem je v oblastech, kde se jedná o hydrataci velmi jemné kůže jako je obličej, okolí očí, dekolt a krk. Velmi pěkný je efekt i okolo rtů na vylepšení drobných kuřáckých vrásek. Jako vždy při použití tělu vlastních materiálu je třeba ošetření opakovat. Interval opakování je ovlivněn věkem a rozsahem povadlosti kůže.

Kam je aplikace materialu vhodná?

Ošetření je vhodné zejména pro oblasti těla, kde je cílem dlouhodobě vypnout a vyhladit pokožku. Ideální je aplikace na kůži obličeje, okolí očí a rtů, krku, hřbetu rukou a dekoltu. Procedura je vhodná i ke zlepšení struktury zjizvené kůže po prodělaném akné nebo kůže poškozené sluncem. Zejména v oblasti dolních víček, kde je kůže velmi tenká a suchá, dosahujeme díky mimořádné přesnosti aplikace vynikajících výsledků. 

Četnost a opakování ošetření?

Zákrok se může opakovat podle potřeby. Pokud jsou na počátku vrásky hlubší a povadlost kůže větší můžeme další ošetření provést již za 4-6 týdnů. V případě jemných vrásek a počínajícího ochabnutí pleti stačí jedno ošetření ročně. Změny, které nastanou díky hydrataci a regeneraci pleti jsou patrné i delší dobu, než 1 rok.

Rychlá rekonvalescence!

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku. Výhodou je rychlá rekonvalescence – mikrovpichy vymizí v následujících hodinách a dají se velmi snadno překrýt make-upem. Přístroj umožňuje ošetření větší plochy kůže v rámci jednoho zákroku, což rovněž vede k celkové kratší rekonvalescenci po ošetření.

Bezpečnost ošetření:

 • přesně definovaná hloubka aplikace
 • elektronicky řízená aplikace
 • přesnost ošetření je daná technologií stabilního vakua

5 jehličková multineedle cartridge:

 • 5 jehličková cartridge pro větší efekt ošetření
 • rovnoměrné ošetření
 • pokožka bude hydratovaná, omlazená a dlouhodobě vypnutá

Patentovaná vakuová technologie:

 • aplikování materiálu do žádané oblasti
 • patent: Back Flow Structure zabraňuje zpětnému nasání materiálu či krve
 • působí i anesteticky, výrazně sniuje bolestivost zákroku

Výhody oproti běžné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí injekce či kanyly:

 • přesné dávkování
 • aplikace do správné vrstvy kůže
 • ošetření velké plochy kůže
 • rychlá a pohodlná aplikace

Jaké jsou výsledky?

Každý z nás postupně působením věku cítí úbytek pružnosti kůže a dříve či později přibývání jemných a hlubších vrásek. V kůži se denně vytváří určité množství kyseliny hyaluronové, která váže vodu, kůži hydratuje a napomáhá ke  zlepšení metabolických a regeneračních procesů. Tvorba kyseliny hyaluronové již od 25. roku postupně klesá a s dalším přibýváním věku je úbytek ještě znatelnější.

Pokles kyseliny hyaluronové je způsoben sluněním, stresem, kouřením a samozřejmě věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie, u mladších klientů působí výrazně preventivně. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace. Můžeme ošetřovat celý obličej nebo jen jeho části, např. čelo, oblast kolem očních koutků, atd. Doba ošetření závisí od velikosti ošetřované plochy - od 20 minut do 45 minut.

Aplikovaná kyselina hyaluronová touto metodou v kůži vydrží  přibližně 1 rok.

Kůže je vypnutější, pružnější, pevnější, projasněnější. Vrásky a také poaknotické jizvy jsou jemnější. Pleť vypadá svěže a mladě.

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit.

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive