ORIGINÁLNÍ BOTULOTOXIN TYPU A

100 % jistota účinku!

Vyzkoušejte nejrychlejší a nejúčinnější metodu, jak odstranit vrásky!

KOUPIT VÝHODNĚ

S přibývajícím věkem přibývají i vrásky, jedná se o naprosto přirozený proces. Jejich vzniku a prohlubování se však dá zamezit, a to aplikací botulotoxinu, který vrásky spolehlivě odstraní, a navíc předejde jejich dalšímu vytváření.

Svěřte se do rukou odborníků, u nás na klinice je totiž přirozený výsledek a spokojenost klienta naší prioritou. Také proto se k nám téměř 2.000 klientů na tyto zákroky pravidelně vrací.

Botulotoxin se používá v medicíně jako léčebný prostředek. V estetické dermatologii se roztok botulotoxinu typu A ve velké míře využívá k odstranění vrásek. Umí odstranit i nadměrné pocení, zejména v podpaží.

Aplikace originálního botulotoxinu typu A

Přípravek je jedinečný neurotoxin obsahující malá množství vysoce čištěného proteinu botulotoxinu, který je derivátem baktérie Clostridium botulinum. Jedná se o první výrobek s botulotoxinem typu A na světe, který schválil americký Úřad pro kontrolů potravin a léku (FDA) v roce 1989. 

Botulotoxin je osvědčená, bezpečná a rychle účinná látka. Není třeba obávat se originálního botulotoxinu, protože koncentrace a množství celkově podané látky je v kosmetickém průmyslu tak nízká a cílená, že nejsou známy žádné vedlejší účinky. botulotoxin zabraňuje nadměrným svalovým stahům a uvolňuje svalové napětí. Sval svým pohybem, například při mračení či úsměvu, už neformuje kůži do vrásky. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek.

Jak procedura probíhá?

Jedná se o ambulantní zákrok, trvající jen několik minut. Aplikace probíhá tenkou jehličkou pod kůži do příslušné oblasti (na ošetřované místo můžeme aplikovat znecitlivující krém pro větší pohodlí klienta). Do několika minut po zákroku se vyhladí drobné vpichy a nikdo na vás nepozná, že jste ošetření podstoupila.

Jak botulotoxin funguje?

Botulotoxin je přírodní látka obsahující toxiny, které zabraňují přenosu nervosvalového impulzu. Injekčně aplikovaný botulotoxin zabrání svalu v jeho smršťování, které je hlavní příčinou tvorby vrásek. Výkon provádíme ambulantně, takže ihned po ošetření odcházíte domů.

Za jak dlouho se efekt ošetření dostaví?

Efekt ošetření se dostaví mezi 3-5 dny od aplikace a narůstá v průběhu dalšího týdne.

Jak dlouho efekt vydrží?

Doba působení účinné látky je individuální. Zpravidla však efekt vydrží přibližně půl roku (6-9 měsíců u ošetření nadměrného pocení). S každou další aplikací se dokonce účinek látky prodlužuje. Do budoucna tedy klientkám obvykle stačí jedno ošetření ročně.

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám!

Cena se odvíjí od množství použitého materiálu (sami si zvolíte ošetřované oblasti).

Doporučené množství jednotek na konkrétní oblasti:

  • vrásky na čele: 20 jednotek
  • vějířkovité vrásky kolem očí: 24 jednotek
  • glabelární vrásky: 20 jednotek = 5 poukazů
  • odstranění dolíčkované kůže na bradě: 16 jednotek
  • odstranění nadměrného pocení v podpaží žena: 52 jednotek
  • odstranění nadměrného pocení v podpaží muž: 100 jednotek

Doporučení po ošetření!

Bezprostředně po zákroku byste neměli ležet a předklánět hlavu. Přibližně dva dny po aplikaci se vyhýbejte přímému slunci, soláriu, sauně a intenzivnímu sportu. Jinak vás zákrok nijak neomezí a k běžným činnostem se můžete vrátit ihned.

Pro koho není ošetření botulotoxinem vhodné?

Aplikace botulotoxinu není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Další skupinou jsou lidé trpící vzácnými neurologickými onemocněními na nervosvalové ploténce. Za kontraindikaci k aplikaci botulotoxinu považujeme také opar nebo jiné infekční onemocnění.

Kdy mohu s botulotoxinem začít?

Využívat účinků botulotoxinu na odstranění vrásek nebo nepříjemného nadměrného pocení můžeme prakticky kdykoliv. Přesněji řečeno, kdykoliv v dospělém věku, kdy si povšimneme prvních náznaků nechtěných vrásek, které nám budou vadit z psychologického či jiného důvodu, anebo nám pocení začne skutečně hodně ztrpčovat život.

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy a Brna s možností parkování uspokojuje stovky klientů.

Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech. Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik.

KOUPIT VÝHODNĚ

Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného zdravotnického personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive