Odstranění celulitidy Ameson Cellulite

Řekněte celulitidě STOP! Problém, který trápí téměř všechny ženy.

Vyzkoušejte nejúčinnější metodu odstranění všech stupňů celulitidy a získejte krásnou postavu bez zásahu chirurga.

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Faktem je, že „pomerančovou“ kůži by při důkladném zkoumání našla na svém těle asi každá žena. Protože letos letí miniaturní šortky a sluníčko nás vyhání k vodě, možná přemýšlíte nad tím, jak se jí zbavit. V současné době již skutečně není nutné vystavovat tělo zbytečné zátěži chirurgického zákroku, když moderní a šetrné metody přináší jasně prokazatelné výsledky. Jednoduše vám pomůžeme zbavit se přebytečných tuků i nevzhledných ďolíčků jednou provždy.


AMESON CELLULITE je jednou z nejnovějších neoperačních metod, která zbavuje tělo celulitidy a nadbytečného tuku. Během ošetření se aplikuje kontinuálním ultrazvukem koktejl účinných látek, které působí v synergii proti lokálnímu tuku, celulitidě a volné kůži. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu redukce celulitidy.

Špičkový koktejl obsahuje biogenní kofein, artyčok, L-karnitin a 4 biomimetické peptidy (oligopeptid-51, -61, dekapeptid-4, tripeptid-41). Biogenní kofein podporuje hydrolýzu triglyceridů k volným mastným kyselinám a glycerolu - redukující tukové zásobníky. Artyčokový extrakt se používá při detoxifikaci (léčbě závislosti), snížení otoků a léčení celulitidy. L-karnitin je aminokyselina, která podporuje přenos lipidů z cytoplazmy do mitochondrií, kde jsou degradovány na mastné kyseliny, čímž se aktivuje látková výměna. Tripeptid-41 snižuje ukládání tuku v tukových buňkách a podporuje proces lipolýzy. Dekapeptid-4 a oligopeptid-61 zvyšují pružnost a remodelaci kůže tím, že zvyšují produkci kolagenu a elastinu. Kromě toho, Oligopeptide-41, -51 a -61 působí jako "aktivátory" zvyšující celkovou aktivitu koktejlu.

Celulitida je většinou žen vnímána jako estetický problém a rády by se ho zbavily za jednu noc. Jenže celulitida Vám nevznikla za pár dní (trvá to měsíce až roky). A proto při jejím odstraňování musíte být trpělivé.

Celulitidu můžeme rozdělit do čtyř stupňů. Stupeň celulitidy lze snadno diagnostikovat pomocí tzv. pinch testu.

 • 1. stupeň: Příznaky celulitidy jsou viditelné pouze při stisku pokožky. Test je velmi jednoduchý. Prsty stiskneme pokožku na stehně, pokud se ukáže obraz podobný povrchu kůry pomeranče, jde o první stupeň celulitidy.
 • 2. stupeň: Příznaky celulitidy jsou viditelné i bez stlačování pokožky prsty. Do tohoto stupně patří drobné nerovnosti, které se obvykle objeví nejprve na vnitřní straně stehen. Viditelné jsou při napnutí svalu, sezení na tvrdé podložce nebo ostrém bočním světle.
 • 3. stupeň: Celulitida je viditelná vždy bez ohledu na osvětlení, stání, sezení nebo ležení.
 • 4. stupeň: Celulitida se projevuje hrubými nerovnostmi. Tento stupeň celulitidy se projevuje nejčastěji po 40. roce života. Ve většině případů jde viditelně o tzv. hruškovitou postavu, když je obvod stehen výrazně větší v poměru k celému tělu.


Pokud máte celulitidu prvního stupně, máte největší šance nad ní dlouhodobě zvítězit. Nepodceňte ji, jen kvůli tomu, že ji ještě na první pohled nevidíte. Může Vám to později spočítat i s úroky. Pokud jste již dosáhli na druhý stupeň, nečekejte ani chvilku a pusťte se do ní. Je to varování nejvyššího stupně. Třetí stupeň celulitidy je už horší (bohužel až teď většina žen učiní první krok – i vy?). Stále dokážeme nad ní zvítězit, ale bude už vzdorovat. Poslední stupeň je již kritický. Doporučení: začněte ještě dnes.

Nyní víte na čem jste. Tak pojďte se do celulitidy zakousnout!

Postup ošetření je následující:

Špičkové ošetření proti celulitidě s aktivními peptidy a posilňujícími peptidy pro zvýšení účinnosti aktivních složek. Preparát obsahuje bio mimetické peptidy, biogenní kofein, L-karnitin, artyčok, a tudíž urychluje proces lipolýzy a detoxifikace. Kofein navozuje hydrolýzu triglyceridů na volné mastné kyseliny a glycerol, snižuje zásoby tuku, odlehčuje a udržuje zadržování vody v těle pod kontrolou, zlepšuje cirkulaci krve a pomáhá odstraňovat celulitidu. Výtažek z artyčoku stimuluje lymfatický drenážní systém tak, že snižuje zadržování vody v tkáních. Udržuje shromažďování tuků v tukových buňkách pod kontrolou a stimuluje funkci lipolýzy. L-karnitin je amino kyselina, která se přirozeně vytváří v těle, což je nezbytné pro hydrolýzu tuku a pro produkci metabolické energie. Bio mimetické peptidy zvyšují lipolýzu a také elasticitu pokožky.

Účinky: redukce celulitidy, lipolýza, detoxifikace a zpevňování pokožky.

1. Krok: Čištění

Na ošetřovanou oblast aplikujeme speciální tonikum proti celulitidě, které nasobí prvotní výsledky.

2. Krok: Peeling

Pro zvýšení konečných výsledků aplikujeme na ošetřovanou oblast chemický peeling MANDELIC ACID 40% od řady AMESON MESOPEEL.

3. Krok: AMESON CELLULITE

Špičkový koktejl AMESON CELLULITE aplikujeme kontinuálním ultrazvukem (dle potřeb klienta a podle stupně celulitidy), který působí v synergii proti lokálnímu tuku, celulitidě a volné kůži. Není potřeba používat anestezii, a to ani lokální.

4. Krok: Hydratace a regenerace

Po ošetření aplikujeme sérum CALMING BLISS na podrážděnou pokožku a naneseme REPAIR GEL pro hydrataci a zvýšení regenerace pokožky.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu a budete svědky malého zázraku.

Ošetření obvykle trvá asi jednu hodinu - záleží na počtu ošetřovaných partií. V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. Efekt ošetření je patrný ihned po výkonu. Celulitida se redukuje postupně a finální výsledek lze posoudit po posledním ošetření - dle stupně celulitidy.

Klienti se mohou ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, které během několika hodin vymizí.

Dobře definovaný bezpečnostní profil

Rozsáhlé krevní testy nevykazovaly žádnou významnou střední hodnotu změny z výchozí hodnoty některého z 48 ukazatelů (včetně lipidů, jaterních testů a celkového rozboru krve).

Kontraindikace:

 • těhotné ženy
 • epilepsie
 • nádorová onemocnění
 • akutní zánět nebo infekční choroba

Které partie můžete zlepšit?

 • hýždě
 • zadní stehna
 • přední stehna
 • břicho
 • paže

Všechny nabízené zákroky nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého ošetření, které je nám různými výrobci nabízeno, se slib účinnosti shoduje se skutečností.

V daném případě jsme byli účinností ohromeny!

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive