PLAZMATERAPIE – OMLAZENÍ KREVNÍ PLAZMOU

NOVINKA! Plazmalifting ACTIV s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem.

Moderní doba si žádá moderní metody omlazení! S potěšením vám představujeme nejnovější metodu omlazení Plazmalifting ACTIV od prémiové společnosti Juliette Armand.

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Omlazení vlastní krví je odborně nazýváno jako Plazmalifting nebo Plazmaterapie.

 

Ošetření je možné absolvovat kdykoliv - od jara po zimu - bez omezení!

Plazmaterapie pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Výsledkem je efektivní vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí, ale kromě omlazení má významné využití také v odstranění jizev, pigmentací, strijí a léčbě akné.

Nepropásněte limitovanou slevovou nabídku!

Vyzkoušejte populární ošetření pomocí vlastní krve bez použití cizích látek.

Plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy pomocí vlastní plazmy s koncentrovanými krevními destičkami. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Krevní plazma je se svými protistárnoucími a mimořádně prospěšnými vlastnostmi využívána v estetické a korektivní dermatologii jako jedna z nejbezpečnějších metod.

Michaela Habáňová - Česká Miss 2017

Účinky plazmy bohaté na růstové faktory byly poprvé využity v medicíně v roce 1997, ve stomatologii pro zahuštění kostní tkáně k podpoření hojení zubních implantátů. Dnes se využívají také ve sportovní medicíně (hojení zánětů šlach nebo kloubů), při hojení chronických ran (bércové vředy), či v korektivní chirurgii. V estetické dermatologii využili tuto metodu v roce 2006 lékaři z Japonska. 

Plazma je složka, která je obsažená z 55 % ve vaší krvi - obsahuje vodu a v ní rozpuštěné organické (vitamíny, hormony, enzymy, minerály) a anorganické části, tudíž jde opravdu o produkt té nejčistší a bohaté formy.

Obrovskou výhodou této ojedinělé metody je využívání čisté krevní plazmy, zahrnující růstové regulátory, které mají vliv na vzpružení a omlazení. Tělo není nuceno přijímat žádné cizí látky a přirozenou regenerační cestou je ošetřená kůže oživena.

Omlazení krevní plazmou je pomocníkem při řešení problému, jako je nepevná kůže, zahlazuje vrásky, především na obličeji, krku a v oblasti dekoltu, nebo na hřbetní straně rukou. 

Ošetření má zároveň preventivní protivráskové účinky, podílí se na hojení ranek či odstraňuje jizvy, pigmentové skvrny, strije, a je dokonce nápomocné při léčení akné a vypadávání vlasů.

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám!

Plazmaterapii je nutno provádět za aseptických podmínek. Omlazení krevní plazmou probíhá tak, že se nejdříve ze žíly klienta odebere malé množství krve (8 - 20 ml) do speciálních zkumavek, které se poté ve speciální centrifuze za vysokých otáček odstředí tak, aby se z krve získala čistá krevní plazma vydatná na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory, takové, které podněcují buňky vytvářet v kůži nezbytný kolagen a kyselinu hyaluronovou. Na tuto přípravu je potřebných cca 10–15 minut. Několika vpichy mikrojehličkami je následně plazma vpravována do předem označených oblastí obličeje nebo těla.

Rekonvalescence po ošetření je minimální.

Jde o rychlý ambulantní zákrok, po němž nejsou nutná žádná omezení v běžném životě. Místa vpichů jsou po ošetření mírně začervenalá. Přechodné začervenání lze překrýt pomocí make-upu. 

Zákrok je téměř bezbolestný, protože na ošetřovanou oblast je předem nanesena anestetická mast.

Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže.

Plazma není náhrada výplní na bázi kyseliny hyaluronové (nedodává objem), ale díky aktivaci kožních buněk dochází k výše zmíněné celkové regeneraci pokožky a přirozenému silnému liftingovému efektu pomocí vlastních buněk.

V ošetřených oblastech se plazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled. Klienti pozorují významné zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do 2-3 týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu celého 1 roku! Efekt trvá následně další až 1 rok! 

Zákrok se může opakovat podle potřeby.

Pokud jsou na počátku estetické nedostatky kůže výrazné (hluboké vrásky, velmi povadlá pokožka, apod.), nebo chcete docílit ještě silnějšího ůčinku, je zákrok možné 2x za sebou opakovat (ne dřív však než za 4 týdny).

Hlavní výhody zákroku:

 • Ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem
 • Nemá žádné vedlejší účinky ani rizika (bez umělých látek a materiálů)
 • Bezbolestné ošetření (provádí se v lokálním znecitlivění)
 • Ošetření je možné absolvovat kdykoliv od jara po zimu
 • Účinně regeneruje kožní buňky
 • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť
 • Vyhlazuje vrásky a výrazné stopy stárnutí
 • Prevence a oddálení stárnutí
 • Klient se může ihned vrátit do běžného života
 • Časově a fyzicky nenáročné ošetření

Ošetření krevní plazmou není doporučováno v těchto případech:

 • Při infekci nebo nemoci
 • Při nádorových onemocněních
 • Dva dny před zákrokem není žádoucí požívat léky proti bolesti

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy a Brna s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech. Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami.

Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného zdravotnického personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Věk zde nehraje roli, roli zde hrajete vy!

Přirozené stárnutí pleti k tělu patří, vy si ale můžete prodloužit mládí, a to přirozenou cestou bez přidaných látek. Výsledky aplikace plasmy jsou dlouhodobé a často dokonce trvalejší, než jiné procedury estetické chirurgie. Výsledky se dostaví hned a v následujících týdnech se budou jen zlepšovat. 

Účinek Plazmaliftingu lze také znásobit individuálně vytvořeným krémem na míru, který taktéž obsahuje to nejlepší z vlastní plazmy a látek tělu vlastních. Více informací o Plazma ACTIV krému na domácí použití naleznete zde

KOUPIT VÝHODNĚ

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive