Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Větší, plnější nebo souměrnější rty by si přála spousta žen - staňte se jednou z nich!

Proč vypadají kolikrát celebrity mladší než my, ačkoliv je nám třeba stejně? A proč mají téměř vždy figuru dokonalou v každém věku? Ne, nebyla k nim příroda milosrdnější. Jen ví jak na to, mají své triky...

Díky pokroku estetické medicíny jsou dnes již estetické zákroky mnohem dostupnější a méně náročné nejen pro vás, ale i pro vaši peněženku.

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Kliniky Medik Haus nabízí nově výplně od Juliette Armand za neuvěřitelnou cenu! Pokud chcete dodat svým rtům neodolatelnou ženskost, teď nastal ten správný čas! Vysoce kvalitní výplně s Cross-Linking technologií jsou nyní na klinice za neopakovatelných 4490 Kč!

Zvětšení rtů je určeno pro ženy i muže, kteří nejsou spokojeni s tvarem či velikostí svých rtů, chtějí jim dodat objem a smyslnost. Tento postup je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat chirurgický zákrok.

Co kyselina hyaluronová dělá se rty?

 • zvětšuje objem
 • upravuje kontury
 • koriguje asymetrii
 • umí pozvednout pokleslé koutky
 • odstraňuje vrásky nad horním rtem

Prvním krokem ke zvětšení rtů je konzultace s lékařem. Je důležité, aby co nejpřesněji porozuměl vaší představě o očekávané velikosti a tvaru rtů. Vždy vám bude stačit pouze 1 poukaz k provedení výkonu dle vašich požadavků a představ.

Zvětšení rtů se provádí v místním znecitlivění. Lékař po znecitlivění ošetřované oblasti aplikuje do rtu tenkou jehličkou výplňový materiál. Efekt uvidíte ihned. Po výkonu můžete odejít ihned domů. Ret bývá mírně oteklý. Nepatrný otok ale vymizí skutečně velmi rychle. Jinak vás ale bezprostředně po ošetření nic trápit nebude. S fyzickými aktivitami počkejte zhruba 2-3 dny po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.

Na naší klinice zvětšujeme rty pouze vysoce kvalitními, osvědčenými preparáty, které lze aplikovat bez předchozího testování. Jejich aplikace je možná v několika modifikacích. Všechny preparáty jsou na bázi přírodní kyseliny hyaluronové. 

Krásné plné rty vám vydrží zhruba až 18 měsíců. Během této doby se výplňový materiál vstřebává. Po uplynulé době doporučujeme ošetření zopakovat. Výhodou kyseliny hyaluronové je, že jde o vstřebatelný materiál, který časem vymizí. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, může dermatolog kyselinou hyaluronovou rozpustit a vrátit rty do původního stavu prakticky okamžitě. Pokud byste naopak měla pocit, že si přejete ještě větší objem, je samozřejmě možné rty tzv. „dopíchnout“.

Představujeme revoluční výplňové produkty od společnosti Juliette Armand!

Společnost Juliette Armand byla založena v roce 1992, kdy se chemičky Michalis Papaefstratiou a Ioulia Armagou rozhodly vstoupit do kosmetického průmyslu, vyvíjet nové receptury a používat osobní zkušenosti v laboratoři. Takto Juliette Armand vstoupila do světa kosmetiky, s cílem vytvořit inovativní kosmetiku, na základě vědeckého výzkumu. Značka Juliette Armand získala silnou pozici na estetických klinikách a v kosmetických salónech a je již přítomna v 28 zemích po celém světě.​

Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová řady AMESON Skin Medical.

Naše vysoká Homogenní Cross-Linking Technologie (H2CLT) poskytuje tyto výhody:

 • jednofázový nerozpustný gel
 • vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové: až 27 mg / ml
 • vysokou HA síťovací rychlost: až 80%
 • vynikající viskoelasticitu: až 192 Pa
 • gel je rozdrcen na malé jednotné částice pro lepší proudění
 • optimální velikost částic pro zesítěnou HA: 80-230 um

Zaručujeme:

 • maximální bezpečnost a biokompatibilitu nejpřísnějších mezinárodních standardů
 • endotoxiny pod 0,005 EU / ml    
 • volný obsah síťovadla: méně než 0,001 mg / ml pro BDDE a méně než 0,002 mg / ml pro DVS
 • přirozený efekt trvající až 18 měsíců (podle klinických studií)

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy a Brna s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného lékařského personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit.

KOUPIT VÝHODNĚ

 

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive