Kontraindikace


Novinka pro rok 2019: ultraX LIFT! Omládněte s garancí až o 10 let a zastavte proces stárnutí s novou generací Ultratherapie UTIMS! Vyzkoušejte nejlepší liftingový ambulantní zákrok za exkluzivní cenu. Účinek ošetření trvá minimálně po dobu 7-10 let.


Revoluční laserová liposukce Verjú, exkluzivně v Praze a Brně! První laserová liposukce na světě, která získala certifikaci FDA za redukci obvodu a snížení objemu tuku. Zhubněte rychle, efektivně a pohodlně! Získejte výsledky za pouhé 2 týdny!

Neexistují žádné normou regulované kontraindikace, avšak zákroky se nedoporučují těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, výskytem rakoviny a poruchami imunitního systému (AIDS, HIV).


Hit letošního roku! Trvalé vyhlazení vrásek pomocí aplikace kmenových buněk. Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný ihned po zákroku. V ceně je ošetření celého obličeje. Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě.


Novinka pro rok 2019: lipoX SLIM! Hledáte způsob, jak se trvale zbavit tuku a získat postavu snů? Řešením je prémiové ošetření CELÉHO TĚLA. Nejnovější neoperační metoda zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy bez JO-JO efektu.


Novinka: Revoluční dermální výplně od Juliette Armand s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové (až 27 mg / ml). Zaručujeme okamžitý výsledek a přirozený efekt trvající až 18 měsíců. Omládněte s nejlepšími odborníky!


NOVINKA! Plazmalifting ACTIV s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem! Vyzkoušejte populární omlazení pomocí vlastní krve bez použití cizích látek. Plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy. 100% bez rizik a negativních reakcí.


Tekutý liftingový koktejl: Vyzkoušejte prémiovou novinku roku 2019 od Dermagenetic, která spojuje Plazmaterapii se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jednoho ošetření za účelem dosažení ještě intenzivnějších výsledků. Určeno pro ženy a muže 40+


100 % jistota účinku! Aplikace originálního Botulotoxinu typu A od společnosti Allergan. Vyzkoušejte nejrychlejší a nejúčinnější metodu, jak odstranit vrásky! Aplikace vrásky spolehlivě odstraní, a navíc předejde jejich dalšímu vytváření.


Novinka 2019: Thermage Total Tip 3.0! Vyzkoušejte světově uznávanou metodu Thermage a omládněte bez plastické operace až o 10 let. Zastavte s námi čas! Jediným zákrokem získáváte výsledky, které přetrvají roky! Špičková péče s mimořádnou slevou 69 %.


4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí je nejmodernější omlazení obličeje na míru s maximálním účinkem! Vyzkoušejte revoluční metodu faceliftu bez použití skalpelu a bez náročné rekonvalescence! Vyhlazení vrásek a omlazení pleti nemusí být jen snem.


Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem! Ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu. Unikátní aplikace špičkové stabilizované kyseliny hyaluronové od Dermagenetic přímo do vrásky s minimální bolestivostí a maximálním využitím aplikovaného materiálu.


Novinka 2019: Thermage Total Tip 3.0! Získejte perfektní postavu díky ošetření CELÉHO TĚLA! Vymodelujte problematické partie, zpevněte kůži a redukujte přebytečný tuk včetně celulitidy. Výsledky po 1 ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací!


Novinka: AMESON CELLULITE. Řekněte celulitidě STOP! Problém, který trápí téměř všechny ženy. Vyzkoušejte nejúčinnější metodu odstranění všech stupňů celulitidy a získejte krásnou postavu bez zásahu chirurga.


Novinka pro rok 2019: Zhubněte bezbolestně s prémiovou liposukcí lipoX SLIM! Nová generace přístroje konečně v ČR - statisíce spokojených klientů v Evropě i USA. Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku.


Novinka 2019: Prémiová injekční lipolýza od Dermagenetic! Efektivnější, rychlejší a komfortnější výsledky než dosud! Máte nějaký ten špíček navíc, ale nechcete podstupovat dramatické řešení? Vyzkoušejte velmi účinnou a naprosto bezpečnou redukci tuků.


TIP DNE: Toužíte po plnějších a objemnějších rtech s ideálním tvarem? Vyzkoušejte nejmodernější metodu aplikace a nejkvalitnější materiály od Juliette Armand, které zaručují okamžitý výsledek a efekt trvající až 18 měsíců! Domluvte si termín ještě dnes.


Něco, co tu ještě nebylo! Objevte novou generaci epilačního laseru LightSheer DESIRE™ 2019 z USA za zaváděcí mimořádnou cenu! Získejte skutečné a trvalé výsledky díky nejmodernějšímu laseru na permanentní epilaci na světě s více než 20-ti letou historií.


Řekněte vypadávání vlasů STOP! Okamžitá regenerace a léčba! Novinka roku 2019 od Dermagenetic exkluzivně na klinikách Medik Haus. Kmenové buňky pomáhají v boji proti vypadávaní vlasů, ozdraví vlasy poškozené a nastartují růst nových vlasů.


Trápí vás nadměrné pocení? Zbavte se pocení (hyperhidrózy) efektivně, pohodlně a rychle, díky naší mimořádné slevě 62 %! Ošetření provádíme kdykoliv během roku, trvá jen pár minut a výsledek si užijete nadlouho. Úleva v osobním i společenském životě.


Exkluzivně v Praze a Brně! Nové prémiové výplně vrásek od světoznámého výrobce LG Chem. Vyzkoušejte nejkvalitnější kyselinu hyaluronovou v ČR s inovativní technologií zasíťování HICE. Zaručujeme okamžité a trvalé vyhlazení vrásek!


Nová dimenze v domácí péči o pleť pro ženy i muže jakéhokoliv věku! Krém z vlastní DNA účinně pomáhá odstranit vrásky, redukovat nedokonalosti pleti a udržet si krásu i mládí pokožky v každém věku. Nezapomínejte na domácí péči, která je velmi důležitá!


DARUJTE KRÁSU! Darujte svým nejbližším univerzální dárkový poukaz. Proceduru si mohou vybrat sami. Za lepší cenu než v našich akčních nabídkách!


Další nabídky

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIKHAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive

OSLAVTE S NÁMI 3. NAROZENINY

MÁME PRO VÁS DÁREK!

Letos slavíme krásné tři roky v České republice, což si zaslouží pořádnou oslavu a poděkování našim klientům!

A jelikož by na žádné oslavě neměly chybět dárky, připravili jsme si pro vás neskutečnou 10 % slevu, která platí i na veškerá ošetření již v akci.

Jak slevu uplatnit?

Stačí vybrat libovolné ošetření ZDE a zadat
při objednávce narozeninový kód: MH3R

Tak dlouho neváhejte a pusťte se do nákupů!

Slavíme 3 roky v ČR!