4D MATRIX LIFTING, aneb fontána mládí je nejmodernější omlazení obličeje na míru s maximálním účinkem! Vyzkoušejte revoluční metodu faceliftu bez použití skalpelu a bez náročné rekonvalescence! Vyhlazení vrásek a omlazení pleti nemusí být jen snem.


198x
ks

O nabídce

 • Novinka: 4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí
  - nejmodernější omlazení obličeje na míru s maximálním účinkem
  - ošetření spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu
  - řeší všechny projevy stárnutí, povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů
 • Omládněte s garancí až o 10 let a zastavte proces stárnutí
  - klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky
 • Akční zaváděcí cena za kompletní zákrok 26.900 Kč
  - stačí pouze jedno ošetření (jeden poukaz)
 • Vyzkoušejte revoluční metodu faceliftu:
  - bez použití skalpelu
  - bez náročné rekonvalescence
  - bez bolesti
  - nevznikají jizvičky
 • V ceně poukazu je komplexní ošetření:
  - celý obličej
  - oční okolí
  - podbradek
  - krk
  - dekolt
 • Výsledky jsou plně srovnatelné s plastickou operací:
  - zpevňuje kontury a zlepšuje texturu celé tváře
  - redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - zjemňuje nosoretní rýhy
  - omlazuje a vypíná oční okolí
  - zmenšuje podbradek
  - omlazuje a vypíná krk s dekoltem
 • Technologie byla vyvinuta na klinikách v USA a získala certifikaci FDA
 • Zároveň působí preventivně, čímž oddálí projevy dalšího stárnutí na minimálně 10 let

Podmínky

 • Platnost poukazů je do 31. 12. 2023

 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace Praha - na telefonu: 774 642 221
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Určeno pro ženy i muže od 30 let
 • Zákrok provádí lékař a zdravotnický personál 

Popis

Novinka: 4D MATRIX LIFTING aneb fontána mládí je nejmodernější omlazení obličeje na míru s maximálním účinkem!

Vyzkoušejte revoluční metodu faceliftu bez použití skalpelu a bez náročné rekonvalescence! V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu. V prodeji je pouze 200 poukazů.Vyhlazení vrásek a omlazení pleti nemusí být jen snem.

4D MATRIX LIFTING = ultraX LIFT + Thermage.

Nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd Thermage a nejlepší ambulantní liftingový zákrok ultraX LIFT. Unikátní kombinace dvou špičkových technologií je prováděna ihned po sobě pro dosažení ještě lepších výsledků než doposud. Kombinované účinky plně nahrazují klasický operativní lifting. Nyní lze dosáhnout kompletního trojrozměrného liftingu.

Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

ultraX LIFT - více informací zde

ultraX LIFT je vhodný pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting.

Výhodou ultraX LIFT je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga. Neodnesete si tedy řezy, stehy, nebudete hospitalizováni, nebudete muset přečkat dobu rekonvalescence. Klidně můžete po ultraX LIFT aplikovat make-up a odejít za svými aktivitami.

Účinky liftingu jsou viditelné už po prvním sezení.

UltraX LIFT je jediná technologie na světě certifikovaná FDA pro neinvazivní lifting obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy. Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Mějte měřitelné výsledky už po prvním sezení.

Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu. Tkáň se díky tomu dokonale vypne a přitom není nutné povrch pokožky nijak narušit. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba působit i na svrchní vrstvy kůže nad platysmou. K tomu slouží "koncovky SMAS", které dokáží aplikovat jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 3.0 mm a 1.5 mm, které zajistí obnovu přirozené, ale působením věku poničené vrstvy kolagenu a elastinu. 

Ošetření je bezbolestné a neinvazivní.

UltraX LIFT tedy zajistí vše - ošetření hluboko, středně hluboko i povrchně. A to vše neinvazivně.

Ošetření je tak intenzivní, že není třeba ho opakovat jako u jiných neinvazivních omlazovacích zákroků. I díky tomu schválila vládní agentura USA pro resort zdraví (FDA) ultraX LIFT jako jedinou alternativu SMAS face liftingu (SMAS znamená vypnutí podkožní vazivově-svalové struktury). Neodstraňuje se při něm ale nadbytečná kůže a nehrozí tedy otok, modřiny ani jizvy.

Thermage - více informací zde

Hloubkový lifting Thermage při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje omládnout bez plastické operace.

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage  nejen u žen, ale i mužů na celém světě. Ne každý si může pooperační zotavování dovolit. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage , která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage  funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty - buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Unikátnost ošetření Thermage  tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše 4D MATRIX LIFTING neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 10 let!

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budu se na Vás, společně se svými kolegyněmi těšit.

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Eva Reaguj

Prostředí, v kterém jsem se ocitla v Brně bylo velmi příjemné a přátelské, paní doktorka byla velmi vstřícná a pomohla mi.

Leník Reaguj

U koho jste byla?

Eva Reaguj

U MUDr. Jarošíkové..

Veronika Dlouhá Reaguj

Tak paní doktorku Jarošíkovou moc doporučuji. Lepší péči jsem si už přát nemohla a se samotným zákrokem jsem velmi spokojená. Paní doktorka je opravdová specialistka. Určitě bych šla zase tam kdybych něco potřebovala.

Tamara - Poprad Reaguj

Prešla som si viacero kliník a rozhodla som sa pre Medik Haus.Výsledok je dokonalý.Odporúčam každému kto hľadá profesionalitu, precíznosť a ľudskosť.

Ilonka Reaguj

Velmi příjemné lidské jednání, cítila jsem se příjemně, kliniku mohu jen dál doporučit.

Kat82 Reaguj

Velice individuální přístup a zájem a problém, příjemné prostředí. Nadstandartní péče. Výsledek dle inzerce. Doporučuji.

Jitka Mrázková Reaguj

Také tento lifting mohu doporučit. 3.10. jsem podstoupila Matrix lifting v Praze. Naprostá spokojenost, profesionální a výborně odvedená práce. Mrázková zPlzně

Sára Reaguj

Zdravím, zítra k vám jedu do PRahy na ošetření a zajímá mne jak je to u vás s parkováním?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Sáro, nemusíte mít žádné obavy, přímo před klinikou máme parkovací stání.

Petra Šedá Reaguj

Nejlepsi volba !!! Po zhozeni 40kg mi zustala na obličeji povadla kuze... tyto zákroky mi zmenily zivot a pokud se v budoucnu rozhodnu jeste k nejakemu zakroku, nebudu vahat ani vterinu a opet zvolim Medik Haus. Jsem vdecny a velice spokojeny klient.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Šedá, moc děkujeme za pochvalu.

Nada L. Reaguj

Máte otevreno nekdy i o vikendu? Bohuzel ve všední dny mám min do 8 vecera :-(

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Naďo, ano, máme pracovní soboty. Budeme se na Vás těšit.

Nada L. Reaguj

Moc děkuji za informace :-)

Katka Křížová Reaguj

Nejlepší klinika v Brně, nadstandardní péče o lidi, maximální spokojenost. Můžu vřele jen doporučit.

Sylvia Reaguj

Som maximálne spokojná s výsledkom. Ako sme sa dohodli tak aj bolo.

Radka Sobolová Reaguj

Byla jsem zatím jen na konzultaci, velmi příjemný tým lidí, po odborné stránce zatím nemohu hodnotit, ale rozhodla jsem se pro zákrok Matrix lifting, který mi navrhli. Jdu za týden.

Běla Reaguj

Zdravím vas - jak se k vám dostanu z Hlavniho nadraz v Praze? Prijedu z Pardubic.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den paní Bělo, nejrychleji pomocí tramvaje číslo 16 do zastávky Perunova nebo metrem do stanice Flora.

Běla Reaguj

D2kuji za radu !

Martina Tomanová Reaguj

Především musím začít hned s poděkováním za pozornost ke klientum...je prostě úžasná , prostředí útulné a příjemné. Martina zdraví

VACLAVA Reaguj

Pani doktorka miporadila uvedene osetreni, pres vyssi cenu jsem vahala, ale presvecil me a nelituji !!!! po osetreni byla zmena viditelna o mnoho let.

Václava Reaguj

Šla sem sem na doporučení známého... A klinika se mi osvědčila…

Karel 58 Reaguj

Zákrok dopadl perfektně.Vše mi vysvětlili,byli příjemní s profesionálním přístupem.Mohu jen doporučit.

Jurnová L. Reaguj

Vše proběhlo bez komplikací, personál velmi příjemný. Mohu vřele doporučit - nelituji financni investice! Výsledek stojí za to!

Ráďa Reaguj

Opravdu milý a profesionální personál a klinika na úrovni.

Šárka Štuchová Reaguj

Klinika na úrovni, milej personál, takže hodnotím velmi pozitivně.

Berenika Reaguj

Dobrý den, ráda bych si ke svým 45 narozeninám zakoupila tento poukaz, ale chci se zeptat jestli občasná lehká forma akné např. během menstruace, stresu není kontraindikací nebo jestli by mi to naopak nemohlo pomoci? Děkuji

Dana Reaguj

Dobrý den, je potřeba nějaká konzultace před zakoupením kuponu.

MEDIKHAUS Reaguj

Konzultace je zahrnutá v den ošetření.

Nový příspěvek do diskuze


Související nabídky

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
KONTAKTUJTE NÁS
X Zavřít