NOVINKA! Krásný, plný, kulatý a hlavně pevný zadeček! Revoluční vyplnění, zpevnění a modelace hýždí pomocí kyseliny hyaluronové. Implantáty jsou přežitek, plné a pevné pozadí je však dnes takřka nezbytností. Sexy zadeček za jediný den.


103x
ks

O nabídce

 • NECHIRURGICKÝ AMBULANTNÍ MODELACE A LIFTING HÝŽDÍ POMOCÍ VÝPLNÍ KYSELINY HYALURONOVÉ
 • EXKLUZIVNĚ NA KLINICE V PRAZE
 • Nechirurgický lifting a tvarování  zadečku je nejnovější alternativou chirurgického zvedání zadečku nebo implantátů.
 • Výsledkem je: pozvednutí zadečku, dodání většího objemu, zlepšení tvaru, korekci poklesů boků, zlepšení kvality kůže a celulitidy
 • Délka ošetření je individuální dle velikosti ošetřovaných partií
 • Ošetření je prováděno pouze v lokální anestezii bez vzniku jizev a komplikací 
 • Výsledky přetrvávají až 2 roky 
 • Procedura je mnohem jednodušší a bezpečnější zákrok než chirurgický lifting zadečku
 • Výplně zadečku se aplikují pod kůži, nikoliv pod svaly, takže se vyhnete komplikacím skutečné chirurgické operace. 
 • Získejte krásný kulatý zadeček bez dřiny a potu během 30 min. 
 • Minimální bolestivost 
 • Doporučujeme pro muže i ženy ve věku 20-40 let
 • Doporučené množství sdělí ošetřující lékař 

 


Podmínky

Platnost poukazů je do 31. 12. 2023

Počet poukazů na osobu není omezen

Akční nabídka platí pro kliniky v Praze

 • Rezervace Praha - na telefonu: 774 642 221

Nadstandardní individuální přístup:
- podle věku klienta
- podle potřeb klienta
- podle zdravotního stavu klienta

Určeno pro ženy i muže již od 18 let

Za 1 poukaz získáte 1x ošetření hýždí kyselinou hyaluronovu  v hodnotě 60ml 

Ošetření nelze rozdělit na více návštěv

Veškerý otevřený výplňový materiál (ampule) je ihned použitý, nelze nadále skladovat

Možnost dokoupení výplně v minimálním množství 10 ml v ceně 5 000Kč, každý další dokoupený 1ml je za cenu 500Kč

 


Popis

Výplně hýždí kyselinou hyaluronovou jsou rychlým a účinným způsobem, jak získat požadovaný tvar hýždí bez nutnosti chirurgického zákroku.

Inovativní a minimálně invazivní výplňové ošetření je určené ke změně tvaru a zvětšení hýždí pomocí injekcí kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je přirozeně produkována tělem a přispívá k plnosti, vlhkosti a pevnosti naší pokožky. Množství kyseliny hyaluronové, kterou produkujeme, začíná s věkem klesat, což může mít za následek ochabnutí a ztrátu objemu v oblasti hýždí. Kyselina hyaluronová je bezpečná a přirozená látka, která se díky svému okamžitému hydratačnímu a objemovému účinku používá při mnoha kosmetických ošetřeních, jako jsou výplně rtů a tváří.

Naše pečlivě vybraná dermální výplň pomáhá zlepšit vzhled oblasti zadečku tím, že hýždě vytvaruje a dodá jim tvar. Toto inovativní injekční ošetření nabízí vaší pokožce řadu výhod. Dermální výplně pro háždě a tělo mají podobné složení jako výplně používané pro vrásky v obličeji.  Jsou založené ná bázi kyseliny hyaluronové. Koncentrace kyseliny hyaluronové je však v těchto výplních vyšší a velikost molekul je větší, aby při aplikaci zajistily větší objem.

Korigovat lze také kyčelní jamky, které lze pomocí výplní pěkně vylepšit na kulatější postavu přesýpacích hodin.

Během zákroku je kyselina hyaluronová aplikována do oblasti hýždí tak, aby upravila tvar a dodala objem. Klient vidí výsledky okamžitě a krátce po zákroku se může vrátit k běžným denním činnostem.

Toto ošetření je rychlé a bezpečné a provádí se v pohodlí a soukromí na naší estetické klinice v Praze. Zákrok trvá přibližně 60-90 minut v rámci čeho je počítáno i s lokální anestezií - anestetickým krémem, který danou oblast znecitliví nebo injekčním anestetikem. Pro vás je tak celý zákrok velice komfortní. 

Všechna ošetření jsou přizpůsobena individuálním potřebám klienta a výsledky se mohou lišit. Množství potřebného použitého materiálu stanoví lékař. Minimální účinné množství je stanoveno na 60ml. Na místě po konzultaci s lékařem je možné přikoupit další výpľnový materiál v ceně 500Kč / 1ml. Minimální množství, které lze dokoupit je je 10 ml. 

JAKÉ JSOU VÝHODY OŠETŘENÍ?

Injekce do hýždí byly speciálně navrženy pro tvarování a úpravu postavy. Jsou minimálně invazivní a vyžadují minimální dobu rekonvalescence.

Při zákroku není třeba celkové anestezie, nedochází k žádným řezům a velkým invazivním zákrokům. Není třeba ani předoperačního vyšetření a žádných speciálních příprav.

Velkým benefitem je i to, že se aplikuje zcela čistá a přirozená látka nikoliv nevzhledný silikonový implantát nebo tuk jako biologický materiál, který může způsobit řadu pooperačních komplikací. 

Jednou z největších výhod tohoto zákroku je, že umožňuje klientovi během ošetření sledovat, jak hýždě vypadají a jak se cítí, a v případě potřeby přidat více plnosti.

Výplně hýždí mohou vyžadovat lehké doplnění během jednoho roku a při dalších ošetřeních je obvykle potřeba méně výplně k udržení výsledků.

Výsledky  přetrvávají 12 - 18 měsíců, při opakovaném ošetření, stačí následné doplňování cca po 18 - 24 měsících.

1. Minimální rekonvalescence: S kyselinou hyaluronovou nebudete muset ležet několik dní na lůžku. Jedná se o rychlé ošetření, které vám umožní vrátit se k běžnému životu.

2. Nepermanentní: Výplně vydrží až 12 - 18 měsíců, protože HA je přírodní látka, která se přirozeně nachází ve vašem těle, přirozeně se rozpouští, takže nebudete muset navštívit lékaře, aby vám výplň odstranil.

3. Bezpečnost: Vzhledem k tomu, že složení kyseliny hyaluronové je velmi podobné tělesným látkám, funguje účinně jako výplň, která nedráždí pokožku.

4. Podporuje hydrataci: Kyselina hyaluronová pomáhá nahrazovat a udržovat buněčnou vlhkost, což má za následek pružnou a hydratovanou pokožku.

5. Rychle se vstřebávající kvalita: Kyselina hyaluronová se na rozdíl od některých přípravků péče o pleť rychle rozpouští v pokožce, což vede k minimálnímu odpadu produktu.

PRO KOHO JE VÝPLŇ HÝŽDÍ VHODNÁ?

Výplně hýždí jsou nejvhodnější pro pacienty, kteří si přejí zlepšit velikost nebo tvar svého pozadí bez použití invazivnějšího chirurgického zákroku. Tento nový zákrok může být alternativou pro klienty, kteří hledají minimálně invazivní zákrok, nebo pro ty, kteří mohou být nevhodní pro operaci Fat Transfer z důvodu nedostatku přebytečného tělesného tuku.
Před ošetřením doporučujeme využít odborné konzultace, kde zjistíte zda je pro vás toto ošetření vhodné. 

 

JAK ZÁKROK PROBÍHÁ?

Během tohoto zákroku lékař pomocí tenké kanyly opatrně aplikuje do oblasti hýždí výplňovou látku kyseliny hyaluronové. Množství použité výplně lze upravit podle objemu, který si klient přeje svému zadečku přidat.
Injekce se aplikují v lokální anestezii kdy  je oblast hýždí zcela znecitlivěna a zákrok je tak minimálně bolestivý až bezbolestný. Zákrok trvá přibližně 60-90 minut. Drobné vpichy jsou po zahojení zcela neviditelné. Po aplikaci se mohou vyskytotrobné modřinky, které však do pár dní odezní.


PÉČE PO ZÁKROKU

V prvních 3 dnech se očekává minimální bolest a otok.

Klient by se měl po dobu jednoho týdne vyhýbat fyzickým aktivitám a posilovně, po dobu 3 týdnů pobytu na slunci, soláriu, opalování a po dobu 6 týdnů by se měl vyhýbat cvičení zaměřující se na zadeček. Cvikům jako je např. squad je řeba se vyhýbat alespoň 6 týdnů. 

Výplně se za 3-4 týdny plně roztáhnou a usadí v dané ošetřované oblasti. Po této době je vidět finální efekt.

Na základě vašich představ může být pro dosažení nejlepších výsledků zapotřebí 2-3 sezení dle rozsahu, velikosti dané oblasti a potřebného množství.

 

Stejně jako jiné části těla se i tvar hýždí u jednotlivých lidí liší. Existují čtyři hlavní klasifikace hýždí podle jejich tvaru.

 

Jste správnou kandidátkou pro vyplnění zadečku kyselinou hyaluronovou?

Sníte o pozadí jaké mají ženy co se denně trápí v posilovně? Nemáte geneticky kulatý zadeček jako brazilky, ale chcete být in? Nebo jen potřebujete zpevnit, a malinko pozvednout jak zadeček, tak sebevědomí?

Je Vám více než 18 let?


Pokud jste si odpověděla ANO, potom jste vhodnou kandidátkou na toto úžasné ošetření, které Vám nepozvedne jen zadeček, ale také zdravé sebevědomí.

 

 

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuze


Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
NOVINKA
X Zavřít