ÚŽASNÝ VZHLED IHNED! Kyslíkové ošetření pleti OxyGeneo druhé generace s okamžitým výsledkem! Objevte unikátní ošetření 3v1 EXFOLIACE - INFUZE - OKYSLIČENÍ s inovovanými kapslemi OxyPods. Limitovaná nabídka ošetření celého obličeje za akční cenu.


229x
ks

O nabídce

 • Revoluční novinka pro rok 2022
 • Intenzivní ošetření pleti OxyGeneo druhé generace
 • S okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem
 • Unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPods
 • Vyberete si oxy-sérum, která vyhovuje specifickým požadavkům vaší pleti
 • Pouze tento týden je ošetření za zaváděcí cenu
 • Akční cena 4.490,- Kč za ošetření celého obličeje
 • Komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti
 • Vhodné pro všechny typy pleti (včetně aknózní)
 • Unikátní třífázové ošetření II.generace:
  - TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting
  - Revive: oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace
  - Illuminate: projasnění pleti, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury pleti a vyhlazení pleti
  - Balance: hloubkové vyčištěn, rovnováha mastné pleti, zlepšení textury
  a eliminace nežádoucího lesku pleti
  - Aplikace 3,5 % kyseliny hyaluronové ultrazvukem (2 ml)
 • Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze
 • Ošetření rozhýbe metabolismus Vaší pleti
 • Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření
 • Pro dlouhodobé a trvalé výsledky doporučujeme ošetření 1-2x zopakovat
  (dle stavu pleti a věku klienta)
 • Ošetření odstraní:
  - vrásky a jemné linky
  - zpevní kontury obličeje
  - omladí pleť
  - hydratace a výživa pleti
  - zmenšení velikosti pórů
  - sjednocení celkového vzhledu pleti
  - redukuje pigmentaci, akné a žilky​

Podmínky

 • Platnost poukazů je až do 31. 12. 2023
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace na telefonu: 774 642 221
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Výhradně certifikované preparáty OxyPods
 • Určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu
 • 2 poukazy = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu

Popis

Revoluční novinka pro rok 2022!

Intenzivní okysličení pleti OxyGeneo druhé generace s okamžitým výsledkem! 

Viditelné výsledky už po prvním sezení.

Objevte unikátní třífázové ošetření s novými kapslemi OxyPods.

Vše, co jste si na první generaci OxyGeneo zamilovali, přenesené na ještě vyšší úroveň... Ošetření je určeno pro všechny věkové kategorie.

Těšíme se na vaši návštěvu ošetření oxygeneo.

Výsledkem je oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, redukce pigmentace, refresh a rejuvenace. To vše bez jehel a skalpelu!

Účinky ošetření oxygeneo uvidíte hned po ošetření.

Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám. GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti.

 • TriPollar: hluboký radiofrekvenční lifting
 • Revive: oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace
 • Illuminate: projasnění pleti, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury pleti a vyhlazení pleti
 • Balance: hloubkové vyčištěn, rovnováha mastné pleti, zlepšení textury a eliminace nežádoucího lesku pleti
 • Hyaluronic: Aplikace 3,5 % kyseliny hyaluronové ultrazvukem

Účinky před a po ošetření oxygeneo

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením. Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze.

To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní. Co mohu od ošetření očekávat? Významnou hydrataci a výživu pleti, redukci jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu pleti. To vše bezbolestně, rychle a s bezprostředními výsledky.

Příprava na ošetření oxygeneo.

Revive OxyPods: oživení unavené pleti, redukce vrásek a linek, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti, refresh a rejuvenace.

Kyselina kofeinová - derivát kyseliny skořicové z rostlinných produktů, se silnou antioxidační aktivitou, schopností zvýšit produkci kolagenu a zabránit předčasnému stárnutí pleti.

Kyselina ferulová - antioxidant z buněčných stěn rostlin (rýže a oves) a ze semen jablek a pomerančů, kde hraje klíčovou roli při jejich ochraně. Povrchová aplikace na pleť zpomaluje proces stárnutí snížením účinků škodlivých volných radikálů.

Vitamín A (retinyl palmitát) - je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro vzhled pokožky. Je to  exfoliační činidlo, které zvyšuje rychlost odlučování vrchní dermální vrstvy a zajišťuje tak zvýšenou produkci nových kožních buněk. Poskytuje také účinnou antioxidační podporu a regeneraci, je přirozenou UVB ochranou před sluncem. 

Peptidový komplex - peptidy aktivující samoopravný proces pleti a to zejména na úrovni křehké a k UV poškození náchylné papilární dermální vrtsvy. Podporuje vyhlazení vrásek, zlepšuje její tón a pružnost.

Tripeptide-5 - zpomaluej proces stárnutí kůže. Napodobuje vlastní mechanismy organismu a současně zvyšuje produkci kolagenu, komunikuje s kožními buňkami a zabraňuje pronikání toxinů.

Extrakt z alpské rostliny "Edelweiss" - vypíná dermální matrici opravou mitochondriální dynamiky a udržuje extracelulární matrici, neutralizuje oxidační stres způsobený znečištěním a ozářením.

Arganový olej - olej s obsahem vitamínu E a mastných kyselin, který pochází ze stromů původem v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a změkčuje pleť. Ideální produkt pro přirozenou podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chrom, měď a zinek) vyživující a chránící pokožku před volnými radikály z životního prostředí. Běžně se používá k léčbě akné, spálené a popraskané kůži.

Výtažek z přesličky - kromě antiaging antioxidačních vlastností a protizánětlivých účinků na akné a podrážděnou pleť je extrakt z přesličky díky antibakteriálním vlastnostem vhodný při výskytu vyrážek, spálenin a drobných oděrek.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje specifické antioxidanty, které jsou životně důležité pro blahodárné účinky proti stárnutí. Pomáhá zpomalit příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny.

účinky ošetření oxygeneo jsou viditelné hned po prvním sezení.

Illuminate OxyPods: sjednocení nerovnoměrného tónu pleti, zlepšení pigmentace, zlepšení textury pleti, vyhlazení pleti a záruka mladistvého vzhledu pleti.

Extrakt z opuncie - pozoruhodné složení tohoto extraktu mu dodává silnou antioxidační aktivitu, vysokou hydratační a rejuvenační schopnost. Tento produkt se používá pouze v prémiových přípravcích pro péči o stárnutí.

Alpha Arbutin - bezpečný přírodní bělící prostředek zajišťující rovnoměrný a světlejší tón pleti, snižující stupeň opálení kůže po vystavení UV záření.

Extrakt z karotky - bohatý na karoteny a polyacetyleny, ochranné přírodní látky pohlcující volné radilály. Vyhlazení, hydrataci, antiaging, reparace pokožky, fotoprotektivní účinky při opalování.

Vitamín C - zajišťuje aktivní projasnění pleti, snižuje produkci melaninu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný ve vodě, s vysokou mírou penetrace do pleti.

Extrakt ze stromové kůry - Triglycerid kyseliny caprylové

Extrakt ze stromové kůry (Diacetyl Boldine) - nejmodernější technologie projasnění pleti. Okamžitá podpora prosvětlení a rovnoměrnosti pleti.

Extrakt z aminokyseliny (Undecylenoyl fenylalanin) - extrakt z fenylalaninu, esenciální aminokyseliny s výrazným zesvětlujícícm účinkem na plěť. Přímé ovlivnění produkce kožního barviva melanin.

Triglyceridy kyseliny caprylové - snižuje suchost pokožky prostřednictvím snížení ztráty hydratace. Kromě toho pomáhá zlepšit dodání vitamínů, pigmentů a dalších obsažených účinných látek.

Arganový olej - olej s obsahem vitamínu E a mastných kyselin, který pochází ze stromů původem v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a změkčuje pleť. Ideální produkt pro přirozenou podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály ( chrom, měď a zinek ) vyživující a chránící pokožku před volnými radikály z životního prostředí. Běžně se používá k léčbě akné, spálené a popraskané kůži.

Výtažek z přesličky - kromě antiaging antioxidačních vlastností a protizánětlivých účinků na akné a podrážděnou pleť je extrakt z přesličky díky antibakteriálním vlastnostem vhodný při výskytu vyrážek, spálenin a drobných oděrek.

Extrakt z vanilky - vanilkový extrakt obsahuje specifické antioxidanty, které jsou životně důležité pro blahodárné účinky proti stárnutí. Pomáhá zpomalit příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny.

Balance OxyPods: hloubkové vyčištěním rovnováha mastné pleti, zlepšení textury, eliminace nežádoucího lesku pleti

Bambusové uhlí - pochází z kousků bambusových rostlin, sklizených po nejméně pěti letech a vypálenév pecích při teplotách v 800-1200 ° C. Tato významná detoxikační složka absorbuje toxiny, nečistoty a další škodlivé látky z pokožky a zanechává ji silnější a zdravější. Dokáže absorbovat i mastné látky, je proto i vynikající složkou pro ošetření mastné a k akné náchylné pleti.

Camu Camu - extrakt bohatý na antioxidační vitamín C (nejvyšší koncentrace vitamínu C z rostliny), niacin (vitamín B3), železo a riboflavin (vitamín B2). Zlepšuje metabolismus kůže.

Kyselina mandlová - nová generace alfa-hydroxy kyseliny. Méně dráždivá a příjemná. Nejlepší pro pleť náchylnou k akné. Pracuje na urychlení buněčného metabolismu rozpouštěním drobných vazeb, které drží pohromadě některé kožní buňky, a pomáhá tak odstraňovat odumřelou pokožku na povrchu kůže, která vede k fádní pleti, linkám a vráskám.

Derivát kyseliny azeleové - rozzáří pokožku, zajistí rovnoměrnost, elasticitu a hydrataci

Oligopeptid-10 komplex - botanický komplex obsahující patentovaný anti-mikrobiální peptid pro léčbu příznaků akné.

Kyselina salicylová - protiaknózní léčebný účinek. Exfoliant, který účinně odlučuje odumřelé kožní buňky.

Arganový olej - olej s obsahem vitamínu E a mastných kyselin, který pochází ze stromů původem v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a změkčuje pleť. Ideální produkt pro přirozenou podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chrom, měď a zinek) vyživující a chránící pokožku před volnými radikály z životního prostředí. Běžně se používá k léčbě akné, spálené a popraskané kůži. 

Výtažek z přesličky - kromě antiaging antioxidačních vlastností a protizánětlivých účinků na akné a podrážděnou pleť je extrakt z přesličky díky antibakteriálním vlastnostem vhodný při výskytu vyrážek, spálenin a drobných oděrek.

Extrakt z vanilky - vanilkový extrakt obsahuje specifické antioxidanty, které jsou životně důležité pro blahodárné účinky proti stárnutí. Pomáhá zpomalit příznaky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a skvrny.

Jak funguje OxyGeneo?

1. EXFOLIACE OxyGeneo exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění. 

2. INFUZE Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive nebo NeoBright. 

3. OKYSLIČENÍ OxyGeneo produkuje mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

vyzkoušejte ošetření oxygeneo

Jak funguje TriPollarní radiofrekvence?

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Jak funguje zapracování 2 ml kyseliny hyaluronové do pleti?

Ultrazvuk zlepšuje vstřebávání účinných látek (3,5 % kyseliny hyaluronové) v důsledku zvýšeného buněčného metabolismu, zvyšuje zadržování vlhkosti, stahuje rozšířené póry a odstraňuje otoky kolem očí.

Budu po ošetření OxyGeneo vypadat lépe? Samozřejmě ano! Ošetření OxyGeneo má bezprostřední účinky. Blíží-li se např. vaše významná událost, naplánujte si ošetření OxyGeneo na stejný den nebo o den dříve. Po ošetření OxyGeneo je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Výsledkem je zpevněná, vyhlazená a vypnutá pokožka se zredukovanými vráskami a okamžitým viditelným účinkem.

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Jana Kovářová Reaguj

Dobrý den všem. V středu 4. prosince jsem ošetření absolvovala a musím konstatovat, že vše na profesionální úrovní. Ošetření velice příjemné. Výsledky nad mé očekávání a už se těším na ty definitivní.

Lucka Reaguj

Kolik je potřeba podstoupit ošetření pro maximální výsledky?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření. Pro dlouhodobé a trvalé výsledky doporučujeme ošetření 1-2x zopakovat (dle stavu pleti a věku klienta).

Katka Reaguj

za mě z personálu v Praze doporučuji Lucku , velmi snaživá a snaží se ve všem vyjít vstříc

Ivča Reaguj

Dobrý večer. Děkuji za nabídku, která mi přišla mailem, málem jsem na vás zapomněla, přeci jsem u vás byla uz davno a to stejne na jinem osetreni (mimochodem chci podekovat vlasy po kmenových bunkách opet zacaly rust). Tadle nabidka take vypadadá zajímave. JEn se zeptám, je vhodná pro plet 36 let?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že jste byla spokojena. Ve Vašem případě je ošetření naprosto vhodné.

Jirka Krabs Reaguj

Musim uznat že manželka opravdu omladla a darek k narozenim se vydaril :-)

Radka Měchůrková Reaguj

Velmi příjemné prostředí a doktorka, která zákrok prováděla byla velmi sympatická - cítila jsem se vážně velmi příjemně, vše mi bylo vysvětleno. Zákrok samotný proběhl v pořádku a výsledky ihned viditelné.

lenka Reaguj

musím se taky přidat s pozitivními dojmy a radostí z výsledku

Luboš Reaguj

Dobrý den, jsem 46 lety muž. Mám trochu ochablou a nezpevnenou pokožku , je toto ošetření pro mě vhodné ?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, nabídka je určená i pro muže. Věříme, že budete spokojen.

Luboš Reaguj

Děkuji za rychlou odpověď.

Petra Bláhová Reaguj

Zdravím, byla jsem u vás na zákroku, nejsem už nejmladší a potřebovala jsem už trošku zkrášlit, ze začátku jsem byla skeptická i manžel mě od toho odrazoval, přesto jsem na zákrok šla, protože mi přišlo, že je to opravdu výhodná cena. Tak jsem si řekla , že to zkusím.. Musím říct, že budu váš stálý zákazník, jsem tak spokojená s výsledkem, že u vás vyzkouším i jiné procedury, jestli mají stejné výsledky i jiné procedury, tak mě za chvíli manžel asi nepozná :D. Jsem nadšená, vždy když jdu někde okolo zrcadla, musím se podívat, protože je to opravdu výrazná změna! Chci moc poděkovat za to, že vůbec vaše klinika funguje, a také za vaše milé pracovnice, které umí svou práci kvalitně udělat, těším se na další návštěvu. Doporučuji všem, kteří chtějí pro sebe a své tělo něco udělat! Hezký den Petra Bláhová, 66 let, Mělník

Lída Reaguj

na kolika jste byla ošetřeních?

Petra Bláhová Reaguj

Zdravím, celkem na třech. Ale výsledky sem viděla už po prvním ošetření.

Lída Reaguj

Takže fakt doporučujete?

Petra Bláhová Reaguj

Zdravím, určitě, výsledky jsou opravdu znatelné a já celkově v životě spokojenější.

Dana Reaguj

Díky za reference :-)

terka Reaguj

souhlasím....super procedura pro každou ženu v každém věku

Vikky Reaguj

Dobrý večer, musím i já přispět svou trochou do mlýna. Tak příjemný a pozorný personál jsem už dlouho nezažila. Zpečetěno skvělými výsledky zákroku!

IVETA Reaguj

MUSIM POTVRDIT , ŽE PLET JE NADHERNE VYHLAZENA A VYPNUTA

qqq Reaguj

je po ošetření možné jít mezi lidi?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ošetření nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Dáša Reaguj

Velmi příjemné uklidnující ošetření =) hned doma jsem poznala, že pleť je krásně jemná.

Zůza Reaguj

Dobrý večer, chci moc poděkovat za ochotu sestřiček a také paní doktorce. nemám žádné výhrady k ošetření

Nový příspěvek do diskuze


Související nabídky

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
NOVINKA
X Zavřít