Tekutý liftingový koktejl: Vyzkoušejte prémiovou novinku roku, která spojuje Plazmaterapii se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jednoho ošetření za účelem dosažení ještě intenzivnějších výsledků. Určeno pro ženy a muže 40+


199x
ks

O nabídce

 • NOVINKA! Tekutý liftingový koktejl
 • Plazma obohacená o špičkovou kyselinu hyaluronovou
 • Limitovaná AKCE! Nepropásněte mimořádnou slevovou nabídku
 • Revoluční liftingový koktejl pro všechny ženy i muže 40+
 • Ošetření zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy pomocí vlastní plazmy s koncentrovanými krevními destičkami
 • 2 v 1 za účelem dosažení ještě intenzivnějších výsledků
  - ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem
  - prováděno z vlastní krve klienta
  - vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové (3,5 % HA)
  - ošetření je možné absolvovat kdykoliv od jara po zimu
  - klient se může ihned vrátit do běžného života
 • Akční cena jen 6990 Kč platí pouze tento týden
  - v ceně ošetření je jedna zkumavka
  - až 6 ml této vzácné vlastní plazmy v kombinaci s 3 ml kyseliny hyaluronové
  - na celý obličej nebo jednu oblast stačí pouze jedna zkumavka (1 poukaz)
  - 2 ml stabilizované kyseliny hyaluronové (3,5 % HA)
 • Vyzkoušejte populární omlazení pomocí vlastní krve a látky tělu vlastní
  nemá žádné vedlejší účinky ani rizika
  - bezbolestné ošetření bez nutnosti dalšího zotavování
  - fyzicky nenáročné ambulantní ošetření do 50 minut
  - bez nutnosti anestezie (pouze v místním znecitlivění)
 • Ošetření zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy
 • Výsledkem je efektivní vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí, ale
  kromě omlazení má významné využití také v regeneraci jizev a léčbě akné
 • Vhodné pro obličej, kruhy pod očima, krk a šíji, dekolt i hřbetu rukou
 • Aplikace se provádí drobnou jehličkou
 • Ošetření efektivně odstraní
  - vrásky, jemné linky a kruhy pod očima
  - pigmentové skvrny a zašedlý tón pleti
  - zpevní kontury obličeje a omladí pleť o několik let
  - redukuje hyperpigmentaci a strie
  - léčba akné (redukuje jizvičky a skvrny po akné)
 • Nadstandardní individuální přístup je samozřejmostí
 • Ošetření provádí lékař a zdravotnický personál
 • Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě
 • Účinek Plazmaliftingu lze také znásobit individuálně vytvořeným krémem na míru, který taktéž obsahuje to nejlepší z vlastní plazmy a látek tělu vlastních.
  Více informací o Plazma ACTIV krému na domácí použití naleznete zde

Podmínky

 • Voucher lze uplatnit do 31.3.2024

 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace Praha - na telefonu: 774 642 221
 • Nadstandardní individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Výhradně certifikované preparáty s vlastní plazmou
 • Určeno pro ženy a muže již od 15 let
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu (1 zkumavka)
 • 2 poukazy = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu (2 zkumavky)
 • Doporučujeme: 2 dny před ošetřením nekonzumovat alkohol a tučná jídla
 • Nedoporučujeme klientům se špatným žilním systémem, proto pokud jste si vědomí toho, že by mohl být problém s odběrem vaší krve, zvolte jinou metodu 

Popis

Tekutý liftingový koktejl pro všechny ženy i muže 40+!

Vyzkoušejte prémiovou novinku roku, která spojuje Plazmaterapii ACTIV se špičkovou kyselinou hyaluronovou do jednoho ošetření za účelem dosažení ještě intenzivnějších výsledků.

Novinka Plazmalifting ACTIV+ Hyaluronic stimuluje regeneraci kůže na buněčné úrovni - tím tvoří nový kolagen, podporuje imunitu kůže a díky špičkové kyselině hyaluronové se pleti vrátí hydratace a výživa.

Toto intenzivní ošetření poskytuje pokožce hydrataci a regeneraci v jednom kroku.

Výsledkem je efektivní vyhlazení pleti, odstranění vrásek a výrazných stop stárnutí, ale kromě omlazení má ošetření významné využití také v odstranění jizev, pigmentací, strií a léčbě akné. Moderní doba si žádá moderní metody nejen v omlazení!

Ošetření je možné absolvovat kdykoliv - od jara po zimu - bez omezení!

Nabízíme Vám kompletní portfolio produktů. Tyto výrobky se používají pro vyhlazení linek a vrásek, vyplnění a formování rtů, tvarování rysů obličeje a pro zlepšování kvality kůže. Produkty na bázi kyseliny hyaluronové s celosvětově nejširší dokumentací jsou na trhu již od roku 1996. Na celém světě bylo provedeno více než 20 milionů zdokumentovaných ošetření. K produktům bylo také vypracováno více než 60 klinických studií. Výše uvedenými fakty se nemůže pyšnit žádný jiný výplňový materiál na trhu.

Vyzkoušejte populární ošetření pomocí vlastní krve a kyseliny hyaluronové (látky tělu vlastní).

Ošetření zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy pomocí vlastní plazmy s koncentrovanými krevními destičkami. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Krevní plazma je se svými protistárnoucími a mimořádně prospěšnými vlastnostmi využívána v estetické a korektivní dermatologii jako jedna z nejbezpečnějších metod.

 

Účinky plazmy bohaté na růstové faktory byly poprvé využity v medicíně v roce 1997, ve stomatologii pro zahuštění kostní tkáně k podpoření hojení zubních implantátů. Dnes se využívají také ve sportovní medicíně (hojení zánětů šlach nebo kloubů), při hojení chronických ran (bércové vředy), či v korektivní chirurgii. V estetické dermatologii využili tuto metodu v roce 2006 lékaři z Japonska. 

Plazma je složka, která je obsažená z 55 % ve vaší krvi - obsahuje vodu a v ní rozpuštěné organické (vitamíny, hormony, enzymy, minerály) a anorganické části, tudíž jde opravdu o produkt té nejčistší a bohaté formy.

Obrovskou výhodou této ojedinělé metody je využívání čisté krevní plazmy, zahrnující růstové regulátory, které mají vliv na vzpružení a omlazení. Tělo není nuceno přijímat žádné cizí látky a přirozenou regenerační cestou je ošetřená kůže oživena. Díky kyselině hyaluronové (látky tělu vlastní) dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky. Dochází tak k aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu.

Revoluční liftingový koktejl je pomocníkem při řešení problému, jako je nepevná kůže, zahlazuje vrásky, především na obličeji, krku a v oblasti dekoltu, nebo na hřbetní straně rukou. 

Ošetření má zároveň preventivní protivráskové účinky, podílí se na hojení ranek či odstraňuje jizvy, pigmentové skvrny, strije, a je dokonce nápomocné při léčení akné.

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám!

Ošetření Plazmalifting ACTIV+ Hyaluronic je nutno provádět za aseptických podmínek.

Omlazení probíhá tak, že se nejdříve ze žíly klienta odebere malé množství krve (8 - 20 ml) do speciálních zkumavek, které se poté ve speciální centrifuze za vysokých otáček odstředí tak, aby se z krve získala čistá krevní plazma vydatná na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory, takové, které podněcují buňky vytvářet v kůži nezbytný kolagen. Zkumavka je dále obohacena o 3 ml špičkové kyseliny hyaluronové. Na tuto přípravu je potřebných cca 10–15 minut. Několika vpichy mikrojehličkami je následně liftingový koktejl vpravován do předem označených oblastí obličeje nebo těla.

Rekonvalescence po ošetření je minimální.

Jde o rychlý ambulantní zákrok, po němž nejsou nutná žádná omezení v běžném životě. Místa vpichů jsou po ošetření mírně začervenalá. Přechodné začervenání lze překrýt pomocí make-upu. 

Zákrok je téměř bezbolestný, protože na ošetřovanou oblast je předem nanesena anestetická mast.

Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže.

Díky aktivaci kožních buněk dochází k výše zmíněné celkové regeneraci pokožky a přirozenému silnému liftingovému efektu pomocí vlastních buněk.

V ošetřených oblastech se plazma s kyselinou hyaluronovou pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled. Klienti pozorují významné zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do 2-3 týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu celého 1 roku! Efekt trvá následně další až 1 rok! 

Zákrok se může opakovat podle potřeby.

Pokud jsou na počátku estetické nedostatky kůže výrazné (hluboké vrásky, velmi povadlá pokožka, apod.), nebo chcete docílit ještě silnějšího ůčinku, je zákrok možné 2x za sebou opakovat (ne dřív však než za 4 týdny).

Hlavní výhody zákroku:

 • Ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem
 • Nemá žádné vedlejší účinky ani rizika (bez umělých látek a materiálů)
 • Bezbolestné ošetření (provádí se v lokálním znecitlivění)
 • Ošetření je možné absolvovat kdykoliv od jara po zimu
 • Účinně regeneruje kožní buňky
 • Omlazuje unavenou, povadlou a stárnoucí pleť
 • Vyhlazuje vrásky a výrazné stopy stárnutí
 • Prevence a oddálení stárnutí
 • Klient se může ihned vrátit do běžného života
 • Časově a fyzicky nenáročné ošetření

Ošetření není doporučováno v těchto případech:

 • Při infekci nebo nemoci
 • Při nádorových onemocněních
 • Dva dny před zákrokem není žádoucí požívat léky proti bolesti

Tuto metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v ČR!

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také příjemné prostředí s možností parkování uspokojuje stovky klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb. 

Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály. Rovněž tak využíváme zkušeností získaných provozováním sesterských klinik. Nechte se tedy hýčkat týmem pravidelně školeného odborného zdravotnického personálu a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

Věk zde nehraje roli, roli zde hrajete vy!

Přirozené stárnutí pleti k tělu patří, vy si ale můžete prodloužit mládí, a to přirozenou cestou bez přidaných látek. Výsledky ošetření jsou dlouhodobé a často dokonce trvalejší, než jiné procedury estetické chirurgie. Výsledky se dostaví hned a v následujících týdnech se budou jen zlepšovat. 

Účinek ošetření lze také znásobit individuálně vytvořeným krémem na míru, který taktéž obsahuje to nejlepší z vlastní plazmy a látek tělu vlastních. Více informací o Plazma ACTIV krému na domácí použití naleznete zde

Komentáře a zkušenosti zákazníků:


Katka Reaguj

To zní dobře :-) Konečně ošetření i pro starší ročníky.

Nicol Reaguj

Souhlas !! Super akce !! Tadle sleva se vám fakt povedla..

Marie Kováčová Reaguj

Dcera byla na ošetření akné a velmi ji to pomohlo, odstraněno cirka 95% zánětu.

MEDIKHAUS Reaguj

Krásný den, ošetření není věkově omezeno, každé věkové kategorii jsme schopni pomoci, ať jde o akné nebo pigmentové skvrny :-)

soňa Reaguj

jak dlouho trvá ošetření?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, kompletní ošetření např. celého obličeje trvá cca 45 minut, pokud budete chtít ošetřit k obličeji také krk nebo dekolt, počítejte, že se včetně konzultace zdržíte maximálně 60-90 minut.

soňa Reaguj

děkuji, poukaz jsem nyní objednala.

Zuzka63 Reaguj

Dobrý den, trápí mě zhrublý povrch kůže obličeje, vrásky a rozšířené póry. Je pro mě zákrok vhodný?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ano, jste vhodným kandidátem pro ošetření:) Věříme, že budete spokojena.

J.P. Reaguj

Jaké jsou výsledky co se týče omlazení?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, v případě omlazení pleti jsou výsledky vynikající. Vaše pleť bude vypadat až o 5-8 let mladší.

J.P. Reaguj

Dobře. Děkuju. zakoupila jsem dva poukazy,

Jířka Reaguj

Kdy je vhodné ošetření podstoupit? Roční období?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ošetření je možné absolvovat kdykoliv od jara po zimu.

Jiřka Reaguj

Velmi děkuji za rychlou odpověď - poukaz objednán.

Electra Reaguj

Dobrý večer. Byla jsem na ošetření na jaře a výsledky perfektní - bohužel jsem byla za plnou cenu :-( Ale nelituji. Stojí to za to.

MEDIKHAUS Reaguj

Krásný den, momentálně běží mimořádné akce na vybraná ošetření. Sledujte náš web i sociální sítě, ať Vám další akce neunikne :-)

Libor (48 let) Reaguj

Musím konstatovat, že ošetření opravdu funguje a má smysl i z pohledu muže.

MEDIKHAUS Reaguj

Děkujeme Libore, díky Vám, klientům, má naše práce smysl :-)

Králová Reaguj

Velmi dobrá cena. Děkuji za nabídku do e-mailu. Jdu objednat.

MEDIKHAUS Reaguj

Těšíme se na Vás :-)

Zdena L. Reaguj

Dobrý den, chci se zeptat, kolik bych měla podstoupit ošetření pro maximální účinky? Jde mi o vrásky... Děkuji za odpověď.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ve většině případů postačuje k dosažení požadovaného výsledku 1-2 ošetření, při výrazných kožních změnách se doporučuje ošetření 1-2x zopakovat (dle stavu a věku).

Jarek Reaguj

Zdravím, je ošetření vhodné i pro muže? Rád bych také omládl.... Děkuji Jarek

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ošetření je určeno pro ženy i muže.

Jarek Reaguj

Dík :-))

Sandra Reaguj

Dobrý den, je možné ošetření poprsí (strie)? Slyšela jsem, že ano..

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ošetření poprsí je také vhodné a velmi účinné.

Kačka Reaguj

Zdravím, je ošetření vhodné i pro mou maminku (63 let) ? Chtěla bych ji udělat radost.

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, ano, ošetření bude pro Vaši maminku velmi vhodné a efektivní.

Krausová Reaguj

Dobrý den,prosím, stačí tedy 1woucher na ošetření obličeje?Děkuji za odpověď

Krausová Reaguj

Ještě bychchtěla hřbety rukou.Takže na obličej a obě ruce hřbety rukou?Kolik poukazů

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, pokud chcete kompletně ošetřit celý obličej a oba hřbety rukou, potřebujete 2 poukazy (dvě velké partie).

Marie Lovosická z Pardubic Reaguj

Zdravím, stačilo by mi jedno ošetření když mám jen pár mikrovrásek a toužím po rozzáření pleti?

MEDIKHAUS Reaguj

Dobrý den, jedno ošetření ve Vašem případě postačuje.

Nada Reaguj

Zkusila jsem toho asi jako kazdy opravdu hodne, ale vysledek po par tydnech nikde. Nicmene mi pak kamaradka doporucila toto osetreni a vysledek trva nekolik mesicu a kolagen stale pracuje :-)

MEDIKHAUS Reaguj

Hezký den Nadi, jsme velice rádi, že má naše práce smysl, a jste spokojená :-)

Krista77 Reaguj

Byla jsem zde před 3 mesíci a plet je opravdu v mnohem lepsim stavu - omlazení odpovída nabídce, za me rozhodne doporucuji

MEDIKHAUS Reaguj

Děkujeme za recenzi :-) těšíme se na Vaší další návštěvu

Zdena Tichá Reaguj

Profesionální služby. Vřele doporučuji.

MEDIKHAUS Reaguj

Děkujeme moc :-) Vaše spokojenost-náš smysl práce

Radm Reaguj

Dobrý den, dva týdny po zákroku a každý den se pokožka opravdu zlepšuje, jsem mimořádně spokojená.

MEDIKHAUS Reaguj

Krásná slova, která nás zahřejí u srdce. Děkujeme

Romana Reaguj

Dobrý den, je mi 55let a těžko se vyrovnávám se stářím,uvažuji o tady tom zákroku,ale ještě jsem se chtěla zeptat s čím ho můžu kombinovat?Děkuji.Romana

MEDIKHAUS Reaguj

Krásný den paní Romanko, plazmalifting lze kombinovat i s dalšími zákroky, vždy ve správném pořadí a rozestup. Pro kůru na míru se prosím dostavte na osobní konzultaci a prohlídku k naší lékařce. Těšíme se na Vás

Ilona Reaguj

Dobrý den, absolvovala jsem toto ošetření před týdnem. Zatím nemůžu hodnotit účinky, co mě překvapilo byla aplikace. Zde se uvádí plazma ve zkumavce obohacená kyselinou se aplikuje malými vpichy. U mě to proběhlo tak, že mi byla na obličej postupně nastříkaná plazma, zapravena byla perem a následně nastříkaná kyselina a zapravena stejným způsobem. Myslím, že by informace o zákroku měli být přesné.

MEDIKHAUS Reaguj

Krásný podvečer paní Ilono, látka se aplikuje mezoterapeuticky. Dermaperem- což bylo použito ve Vašem případě nebo vitalinjektorem.

Irena Reaguj

Mám dotaz k plazmě. Při odběru krve ve věku 67 let je ještě plazma plná hodnotných látek? Nebo je lepší využít jinou procedůru.

MEDIKHAUS Reaguj

Hezký den, v tomto věku je plazma stále plná hodnotných látek, určitě ošetření mohu jen doporučit :-)

Nový příspěvek do diskuze


Související nabídky

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
NOVÁ ADRESA!
X Zavřít