Jak na to: Jak vyhrát boj s celulitidou

Jak na to: Jak vyhrát boj s celulitidou

Trápí Vás tzv. pomerančová kůže na bocích, stehnech a zadečku? Celulitida je problémem, kterým se trápí ženy při těle, ale i ty štíhlé, které pravidelně sportují. Léčba chce čas, kvalitní produkty a zejména dlouhodobé udržení zdravého životního stylu.

Co je celulitida?

Jedná se o na první pohled viditelné nerovnosti pokožky zejména na problémových partií – shluky tukových buněk zatlačují kůži hlouběji do pojivé tkáně a tím vznikají dolíčky. Hromadění tukových buněk je doplněno o kombinaci žilní a lymfatické nedostatečnosti.

Existují čtyři stupně celulitidy:

  • celulitida je viditelná pouze při stlačení kůže rukou
  • celulitida je viditelná při zatnutí svalu
  • nerovnosti vidíme stále v klidovém stavu
  • nerovnosti jsou hluboké a začínají i zdravotní problémy jako otoky a bolesti končetin

Nevzhledná pomerančová kůže je ve větší míře problémem žen vzhledem ke stavbě těla. Postihuje dokonce 80-90 % dospělých žen.

Domácí boj s pomerančovou kůží

Nemáme se zač stydět, ale přesto můžeme s celulitidou bojovat a pokusit se ji zmírnit. Základem je úprava celkové životosprávy. Dostatečný a správný pitný režim, z kterého vyloučíme sladké nápoje, alkohol a přemíru kávy. Strava bohatá na zeleninu, ovoce, zdravé tuky, ryby, luštěniny, obiloviny, ořechy, semínka je samozřejmostí, stejně jako vyloučení potravin průmyslově zpracovaných, smažených a s přemírou cukru a soli. Pokud si nejste jistá skladbou svého jídelníčku, doporučujeme navštívit výživového poradce, který Vám stravu upraví tak, aby nic nechybělo. Dostatkem pohybu zase podpoříte svůj lymfatický systém, který Vám pomůže s odplavováním škodlivin z těla.

Vedle úpravy stravy a pohybu nám mohou pomoct speciální krémy a jiné anticelulitidní přípravky, jejichž účinek můžeme zvýšit domácí masáží nebo jednoduchými přístroji. Silikonové masážní baňky fungují na bázi podtlaku a pomáhají prokrvit pokožku a podkožní svaly. Dále můžeme doporučit masážní kartáře, které stimulují průtok krve a lymfy, zároveň odstraňují odumřelé kožní buňky. Pozor si jen musíme dávat na správné použití, kdy se kartáčujeme odspodu nahoru směrem k srdci – tím právě podpoříme oběh.

Ameson Cellulite

Zákroků pro odstranění nebo zmírnění celulitidy je na českém trhu několik. Skoro každý kosmetický salón či estetická klinika mají ve svém portfoliu hned několik procedur k odstranění nevzhledných hrbolků.

Nejúčinnější metodou odstranění všech stupňů celulitidy je ovšem procedura Ameson cellulite. Jedná se o neoperační metodu, kdy vyškolený personál aplikuje tenkou jehlou nebo kontinuálním ultrazvukem účinné látky. Ty působí proti tuku, volné kůži a v neposlední řadě proti celulitidě. Nemusíte se bát anestezie a po zákroku v klidu odejdete domů.

Směs účinných látek Ameson cellulite obsahuje biogenní kofein, který redukuje tukové zásoby. Artyčokový extrakt se používá při detoxifikaci, snížení otoků a léčení celulitidy. L-karnitin podporuje látkovou výměnu. Tripeptid-41 snižuje ukládání tuků v tukových buňkách. Dekapeptid-4 a oligopeptid-61 zvyšují pružnost a remodelaci kůže pomocí zvýšení kolagenu a elastinu.

Nemusíte tedy utrácet nemalé peníze za chirurgické zákroky, svěřte se do rukou odborníků přímo zde na Medik Haus a podpořte boj za krásné tělo.

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive