RTY JAKO SYMBOL ŽENSKÉ KRÁSY!

RTY JAKO SYMBOL ŽENSKÉ KRÁSY!

Získejte krásné plné rty

Rty jsou symbolem krásy a smyslnosti každé ženy. Copak nechcete být jako femme fatale Angelina Jolie nebo Julia Roberts? Ve rtech se nachází vysoký počet nervových zakončení, jsou proto citlivé a umožňují nám velice intenzivní propojení. Kdo by nemiloval polibky?

Domácí péče

Pokožka rtů je výjimečně jemná a tenká. Na rtech nemáme žádné tukové buňky ani potní žlázy, potřebuje tak pořádnou dávku hydratace a výživy zvenčí. Zároveň je potřeba myslet na to, že ta tenká vrstvička nás chrání i proti vnějším vlivům. Základem je pravidelné používání kvalitního balzámu na rty. Dodnes se prodává klasický jelení lůj, kterým nás maminky natíraly na horách. S velkou pečlivostí vybírejte rtěnky a lesky na rty, které díky svému složení často vysušují. Rty si za žádnou cenu neokusujte a neolizujte!

Jednou týdně zařaďte do své rutiny krátkou masáž, ať už speciálními jemnými peelingy, kterých je na trhu dostatek nebo za použití velmi měkkého kartáčku na zuby, pomocí kterého krouživými pohyby odumřelé kožní buňky odstraníte. Líbání také Vašim rtům pomůže, podpoříte krevní oběh a Vaše rty budou zdravé a přirozeně červené i bez použití rtěnky.

Plné rty pomocí dermálních výplní

Větší, plnější nebo souměrnější rty jsou snem spousty žen. V dnešní době jsou estetické zákroky každému již dostupné finančně i menší náročností na rehabilitaci. A tak si můžete nechat rty lehce zvětšit. Nejnovějším trendem jsou výplně od společnosti Saypha využívají oblíbenou kyselinu hyaluronovou. Není proto divu, že tuto metodu využívají pouze ty nejprestižnější kliniky v ČR.

Jednorázový nerozpustný gel obsahující vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové je rozdrcen na malé jednotné částice pro lepší proudění. Je zaručena maximální bezpečnost a biokomatibilita dle nejpřísnějších mezinárodních standardů. Dermální výplně zajišťují také přirozený efekt trvající až 18 měsíců.

Speciálně vyškolený personál Vám po předchozí konzultaci aplikuje do znecitlivěné oblasti rtů tenkou jehličkou výplňový materiál. Efekt je viditelný ihned a okamžitě můžete odejít domů. Kyselina hyaluronová má výhodu, že je tělu přirozená a postupem času se sama vstřebává, případně pokud se Vám rty zdají nepřirozené tak dermatolog může látku rozpustit a vrátit rty do původního stavu.

Smyslné rty už nejsou doménou hollywoodských hvězd, přidejte se k nim a nechte si aplikovat dermální výplně u nás na MEDIK HAUS.

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive