Vyzkoušeno: Jak probíhá laserová liposukce? Je možné, aby tuk zmizel?

Vyzkoušeno: Jak probíhá laserová liposukce? Je možné, aby tuk zmizel?

Právě tato metoda totiž nastupuje tam, kde klasika „méně jíst a víc se hýbat“ nefunguje. V mém případě tuk na stehnech nereaguje na žádné cvičení a mé tělo má evidentně tyto partie jako zásobárnu na horší časy. Dokonce na fotkách starých dvacet let jsem sice kost a kůže, protože v té době se mi naopak nedařilo přibrat, ale v džínách se na každé straně rýsují zmíněné bochánky.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZDE

Stehna, břicho, ale i dvojitá brada. Pro koho je Verjú?
Laserová liposukce Verjú je samozřejmě určena pro výraznější hubnutí, kdy se zbavujete třeba deseti nebo patnácti kil. „Výborná je i na menší korekce, pokud chcete jen něco doladit nebo vytvarovat,“ potvrdila mi Anna Mášková, specialistka na Verjú a zdravý životní styl z estetického centra Medik Haus. A dokonce se používá i na malé oblasti, jako jsou třeba tuk kolem kolen nebo dvojitá brada.

Neinvazivní liposukce: Jak to funguje?
Princip této neinvazivní metody je následující: na problémové partie dopadají laserové paprsky, které nabourají lipidy v tukových vrstvách v podkoží. Lipidy se pak dostanou do lymfatického systému a odtud je tělo zčásti vyloučí a zčásti promění v energii. Laser navíc dokáže zvýšit množství kolagenu v kůži, a zlepšit tak její stav. V průměru klient podstupuje 4 až 6 ošetření během dvou až tří týdnů, je to ale velmi individuální – někomu stačí jedno nebo dvě ošetření, jiný jich potřebuje deset i více.

Jak probíhá ošetření?
Specialistka Anna Mášková si mě nejdříve prohlédla ve spodním prádle a vytipovala místa, kam namíří šest hlavic laseru. Následně mi změřila obvod stehen a břicha pod pupíkem, abychom mohly sledovat mé pokroky, a pak už jsem se položila na bok. Přístroj byl na mne pečlivě nasměrován tak, aby paprsky dopadaly přesně tam, kam mají. Na každém boku jsem si poležela dvacet minut a bylo hotovo – žádná bolest, při této liposukci jen odpočíváte a necítíte vůbec nic. Specialistka nicméně odhaduje, že v mém případě budou potřeba dvě až tři opakování.

Jak je to s tukem?
Po skončení procedury mi Anna Mášková vysvětlila, že laser sice udělá spoustu práce za mě, i tak bych se ale měla snažit i já a pro celý příští týden bych měla upravit svůj režim. Aby se lipidy z těla vyplavily, musím v prvé řadě hodně pít. „Alespoň tři litry denně, pokud si dáte šálek kávy, přidejte ještě 400 ml vody,“ upřesnila mi. Pohyb mám navýšit o dvacet procent, což při mé vášni pro bruslení, jumping a plavání nebude žádný problém. Lidem, kteří nejsou zvyklí hýbat se vůbec, doporučí každodenní svižnou chůzi.

Pokud jde o stravu, mám si dávat pozor, abych neměla příjem vyšší než výdej, a musím být opatrná hlavně se sacharidy. „Ideální je, když klient, který se rozhodne do této metody investovat, už má motivaci ke změně,“ říká. Po první aplikaci mám viditelně hladší pokožku na stehnech. Bříško a tuky na vnějších stehnech budou potřebovat další ošetření – už se na ně těším!

Přihlaste si newsletter

Ať vám již neuniknou žádné výhodné slevy ani novinky

Přihlášením k odběru novinek souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Osobní konzultace

Konzultace s lékařem jsou u nás na každé klinice zdarma

Bezpečnost

Dle potřeby klienta volíme co možná nejšetrnější zákroky, bezpečnost je u nás na prvním místě

Profesionálové

Klademe důraz na vysokou odbornost našeho zdravotnického personálu. Pravidelně se účastníme lékařských konferencí v oboru estetické medicíny po celém světě

Nejkvalitnější materiály

Používáme výhradně atestované, ověřené materiály, které zajišťují jak absolutní bezpečnost, tak ty nejlepší výsledky

Individuální péče

Klademe maximální důraz na pochopení a vyřešení individuální potřeby každého klienta

Věrnostní program

Pro stálé klienty nabízíme mnoho slev a individuálních výhod

Široká možnost plateb

Platbu můžete provést na místě v hotovosti nebo jednou z nabízených on-line plateb na našich internetových stránkách

Možnost splátek

Přímo na našich klinikách můžete na počkání jednoduše vyřídit možnost splátek již od 1000 Kč s 0% navýšením

AJ,NJ,RU

Mluvíme česky, rusky, německy a anglicky. Při rezervaci termínu prosím sdělte požadavek na cizojazyčnou komunikaci

Wi-Fi

Naše kliniky jsou samozřejmě vybaveny Wi-Fi zdarma
Rychlý dotaz
Maestro
MasterCard Electronic
MasterCard
Visa Electron
Visa
Verified by Visa
MasterCard SecureCode
© MEDIK HAUS | Obchodní podmínky | Kariéra | Kontraindikace | Vyvinuto v ESMEDIA® Interactive
Máme otevřeno
X Zavřít